Yapay Zeka Destekli Kodlama Asistanı ve Kod Sohbeti Sitesi

Yapay Zeka Destekli Kodlama Asistanı ve Kod Sohbeti Sitesi

Sizlere yapay zeka destekli kodlama asistanı ve kod sohbeti sunan bir web sitesi tanıtacağız. Bu site sayesinde artık oyun yapmak, web site geliştirmek hatta hayalinizdeki programı oluşturmak artık çok kolay. Bu site, geliştiricilerin kod yazarken daha hızlı ve daha iyi olmalarına yardımcı olmak için doğal dil sorgulama, kod üretimi ve hata optimizasyonu gibi özellikler sağlıyor. Ayrıca, 20’den fazla programlama dilinde otomatik tamamlama, kod önerisi ve kod arama gibi işlevler de sunuyor.

Blackbox.ai web sitesi kodlamacılar için harika bir ücretsiz yapay zeka aracı. Android cihazlarınız için Google Play Store’dan Blackbox AI Code Chat uygulamasını da indirebilirsiniz. Bilgisayardan kullanmak isterseniz Web tarayıcınızı kullanabilir ya da Microsoftun Visual Studio Code yazılımına eklenti olarak kurabilirsiniz.

Makalede Neler Var?

Hangi Programlama Dillerini Destekliyor?

Blackbox.ai sitesi, 20’den fazla programlama dilini destekliyor. Bunlar arasında Python, JavaScript, TypeScript, Go, Ruby, Java, Swift, React, AngularJS, MongoDB, Pytorch, Firebase, Flask, Git, Docker, Electron, Erlang, FastAPI, Heroku ve daha fazlasını destekliyor. Bu dillerde kod yazarken, blackbox.ai size otomatik tamamlama, kod önerisi, kod arama, kod üretimi ve hata optimizasyonu gibi özellikleride beraberinde sunuyor.

Blackbox AI Code Chat Uygulaması Nasıl Çalışır?

Blackbox AI Code Chat uygulaması, yapay zeka destekli bir kodlama asistanıdır. Bu uygulama, kodlama sorularınızı cevaplamak ve kod yazmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

• Uygulamayı Google Play Store’dan indirebilir, tarayıcınız ile Blackbox.ai adresine tıklayabilir veya Vscode eklentisini kurabilirsiniz.

• Uygulamayı açtıktan sonra bir kodlama dili seçmelisiniz. Örneğin, Python, Java, JavaScript, Swift, React, AngularJS, MongoDB, Pytorch, Firebase, Flask, Git, Docker, Electron, Erlang, FastAPI, Heroku vb.

• Kod yazmaya başlayın. Uygulama, kodunuzu anlar ve size otomatik tamamlama, kod önerisi, kod arama, kod üretimi ve hata optimizasyonu gibi özellikler sunar.

• Kodunuzun ne yapmasını istediğinizi doğal dilde sorabilirsiniz. Örneğin, “Bir liste oluştur”, “Bir fonksiyon tanımla”, “Bir döngü yaz” vb. Uygulama, bu bilgiyi kullanarak kodu oluşturur ve kodunuzun doğru olup olmadığını kontrol eder. Eğer bir hata varsa, uygulama kodunuzu hata ayıklama yaparak düzeltir. Mesela bana basit bir yılan oyunu kodla diyebilirsiniz.

Blackbox AI Code Chat uygulaması, kod yazarken size zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca, kodlama becerilerinizi geliştirmenize ve yeni şeyler öğrenmenize de yardımcı olacaktır. Uygulama, güncel teknoloji haberleri, ürün lansmanları, API dokümantasyonları hakkında bilgi sahibidir. Bu yüzden, kodlama ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda uygulamaya sorabilirsiniz.