Yasaklı Sitelere Giriş İçin VPN Uygulaması

Yasaklı Sitelere Giriş İçin VPN Uygulaması

PC, Mac, Android ve İOS platformlarında kullanılabilen Private Tunnel yazılımı internet sitelerinde anonim gezinmek için başarılı bir çözüm. Fakat servisten ücretsiz faydalanan kullanıcılara aylık yalnızca 100 MB veri aktarım limiti sağlanıyor, yani bu hizmetle video streaming hayalken yalnızca web sitelerinde gezinirken dahi ilk günde veri limitinize hızlı şekilde ulaşacaksınız. Servisi arkadaşlarınıza tavsiye ederek ekstra data kazanabiliyorsunuz fakat daha başarılı alternatifler varken hiç kimsenin bu araçla uğraşacağını düşünmüyoruz.

Private Tunnel Uygulamasının Özellikleri

İnternet sitelerinin sürekli sansürlendiği ülkemizde YouTube, Twitter, Facebook gibi çok kullanılan sosyal medya sitelerinin de sık sık erişime kapatılmaktadır. Bu durum nedeniyle Türk internet kullanıcıları bu engelli sitelere giriş için farklı yöntemler kullanıyor. DNS ayarlarını değiştirmek ve VPN servislerini kullanmak hemen hemen her internet kullanıcısının gerçekleştirebildiği karmaşık işlemler. Private Tunnel bu amaçla masaüstünde ve mobil cihazlarda kullandığımız başarılı bir VPN çözümlerindendir.

Private Tunnel uygulaması ile internet trafiğinizi yönlendirmek ve dünya üzerinde farklı bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi görünmek için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılımdır. Uygulamanın bu özelliği sayesinde internette gezinirken anonim olarak özgürce gezinebilirsiniz. TunnelBear bilgisayarınızın, tabletinizin yada telefonunuzun doğrudan bağlantı kurduğu diğer uzak sunucu ile aranızda olan veri akışını şifreleyerek tüm verilerinizin gizliliğini korumaktadır. Tamamen gizliliğiniz korumaya yönelik olarak tasarlanan Private Tunnel’i deneyebilirsiniz. Programı kullanabilmek için öncelikle ücretsiz bir şekilde kayıt olarak, e-posta adresinize gelen onaylama bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Ardından kendi hesap bilgilerinizle Private Tunnel’e giriş yaparak size tanınan aylık 2GB’lık ücretsiz kotayı kullanabilirsiniz.

Private Tunnel İndirme Bağlantısı
https://www.privatetunnel.com/home/pricing/