Creative Zen X-Fi

Creative Zen X-Fi

Piyasaya çıkacağı bilinen ve hakkında haberler yazılan yeni Zen X-Fi taşınabilir medya çalar sonunda resmi olarak duyuruldu. WiFi ve WiFi içermeyen 2 farklı modelle ilgili ayrıntılar burada.Yeni Zen X-Fi birisi WiFi içeren diğeriyse WiFi içermeyen iki farklı modelde geliyor.

Creative Zen X-Fi

Creative’in geliştirdiği X-Fi teknolojiyle yapılandırılmış model size harika bir müzik deneyimi yaşatacağını vaat ediyor. Müziği sanki güçlü çift hoparlörden dinliyormuşsunuz gibi hissedeceğiniz belirtiyor. Bunu yüksek kalite kulaklıklarla da destekliyorlar.

Ürünün kapasitesi 8 GB, yeterli gelmeyeceğini düşünüyorsanız SD/SDHC hafıza kartı desteğiyle daha fazla hafızaya sahip olabilirsiniz. Desteklenen hafıza kartı modellerine buradan bakabilirsiniz. Ürünün fiyatı hakkında bir bilgi yok. Diğer özellikleri:

Ürün 16.7 milyon renkli, TFT, 2.5” büyüklüğünde
68,75 gram
FM radyoya sahip
Desteklenen müzik formatları MP3, WMA, AAC, WAV (ADPCM), Audible 4
Desteklenen video formatları MJPEG, WMV9, MPEG4-SP4, DivX4 4/5, XviD4
Ses Kayıt özelliği
Alarm
Batarya Ömrü 36 saat müzik, 5 saat video

WiFi Özellikli Creative Zen X-Fi
Diğer modelden en önemli farkı WiFi bağlantısı sayesinde kablosuz olarak bilgisayarınızla bağlantı kurup şarkılar yüklemenize olanak tanıması. 16 ve 32 GB’lık iki seçeneği bulunuyor. Ürünün 32 GB’lık olanı 399 dolar.