2012 Model Hyundai Elantra Fiyatı Özellikleri ve Resimleri

2012 Model Hyundai Elantra Fiyatı Özellikleri ve Resimleri

2012 Hyundai Elantra şık ve akıcı bir tasarım ilk göze çarpan özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Arabanın dış kasasının tasarımı aracın sürtünme katsayısını minimuma düşürerek aracın daha fazla enerji tasarrufu yapmasına imkan sağlıyor. Gerek iç dizaynı gerekse dış dizaynı ile bir çok rakibini geride bırakmayı başarıyor. Hyundai Elantra’da toplam altı hava yastığı olması sizi ve ailenizi yüksek düzeyde korumasını sağlıyor. Ayrıca yeni Hyundai Elantra’da ısıya dayanıklı farlar, anahtarsız çalıştırma düğmesi, otomatik klima, park sensörü, esp, vsm gibi birçok ek özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Hyundai Elantra sportif ve şık bir tasarıma sahip, çevre dostu özelliklere, düşük yakıt tüketimine 1 ve 32 PS ile yüksek performansa sahip 1.6 litre hacimli benzin motor seçeneğiyle satılıyor. 6 kademeli manuel veya yine 6 kademeli otomatik vites seçeneğiyle tercih edilebilen yeni Elantra; sürücü, yolcu ve perde havayastıkları, ABS, BAS, ESP, VSM (Araç Stabilite Yönetim Programı), soğutmalı fren diskleri yanı sıra daha birçok özellik bereabirinde geliyor. Park sensörü, elektrikli ön ve arka camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm, radyo/CD ve MP3 çalar, USB ve iPod bağlantısı, derinlik ve yükseklik ayarlı çok fonksiyonlu direksiyon, klima, 60/40 oranında katlanan arka koltuklar, sinyalli, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, ön sis farları gibi birçok özelliğin standart olarak sunulduğu Mode ve Prime olmak üzere iki farklı donanım paketiyle alabilirsiniz.

Toplam 8 farklı gövde renk seçeneği ve 3 farklı döşeme rengi seçeneğiyle alınabilen Hyundai Elantra’nın satış fiyatları donanımına göre 41 bin 800 TL ile 49 bin 800 TL arasında değişmektedir.