2012 Model Volkswagen Passat Fiyatı Özellikleri Resimleri

2012 Model Volkswagen Passat Fiyatı Özellikleri Resimleri

2012 Volkswagen Passat uzun süredir aynı kasayla yola devam ediyordu. Kullanıcılar özellikle fanları mükemmel yepyeni bir tasarım ile karşı karşıyalar. 2012 Volkswagen Passat tasarım ve teknoloji olarak BMW 3 Serisi, Mercedes Benz C-Class veya Audi A4 gibi araçları aratmayacak şekilde tasarlandı. 2012 Volkswagen Passat ön motor ve önden çekişli, Altı-ileri otomatik şanzıman, Hidrolik yardımcı rack-and-pinion hidrolik direksiyon, 18 inç ön ve arka jant boyu, 280 beygir gücünde ve 3597 cc hacmindeki 2012 model Volkswagen Passat’ın ayrıntıları şu şekilde:

2012 volkswagen passat Yeni Tasarımı

Otomobilin ilk fotoğrafları test sürüşü sırasında çekildi, daha önceki modellere bakarsak ayırt edici en büyük değişiklik daha uzun ve geniş bir platformda yer alması ve genişletilmiş tekerlek kemerleri. Tasarım olarak son halinin tahmini imaj çalışmaları da gerçekleştirilmiş.

2012 volkswagen passat Yeni Performansı

2012 model Volkswagen Passat‘ta yer alacak motor ise tam 280 beygir gücünde ve 3.0 litrelik. Hemen akla ilk gelen konu yakıt sarfiyatı olacaktır, Türkiye şartlarında böyle bir otomobil hayal gibi gözükebilir fakat Passat tutkunlarına müjdeli bir haber verebiliriz, bu motorun hibrid versiyonu üzerinde de çalışmaların devam ettiğini biliyoruz ayrıca yakıt sarfiyatının önemi yok diyenler için bir diğer seçenek de 300 beygirlik bir dizel motor 8 kademeli DSG şanzımanla aracın dört çeker versiyonunda satışa sunulacak.2012 volkswagen passat Yeni Teknolojisi

Teknolojik açıdan yeni donanımlara sahip olacak araçta havasız lastik, sileceksiz cam temizleme, gelişmiş bir kullanıcı arayüzü, gerektiğinde direksiyona kontra-müdahalede bulunabilen elekronik stabilite programı, 360 derece dönebilen park kamerası ve daha fazlası yer alacak.

Yeni Passat tüm yenilikleriyle şimdiden rakiplerine fazlasıyla gözdağı veriyor. Yeni 2012 Volkswagen Passat ‘ın 2011 sonunda 2012 model olarak satışa sunulması bekleniyor. Bir yıl sonra station-wagon modeli pazarda yerini alırken bunu daha sonra yüksek performanslı Passat R36 versiyonu takip edecek.

2012 Volkswagen Passat Baz Fiyatı: 32.950 $