Nissan Micra Punch Fiyatı Teknik Özellikleri Resimleri

Nissan Micra Punch Fiyatı Teknik Özellikleri Resimleri

Nissan Micra Punch yeni sıradışı tasarımı BS, EBD, Brake Assist, ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP gibi donanımlar barındıran araç güvenliğinize büyük önem vermiş Nissan Micra Punch’nın en alt versiyonundan en üst versiyonuna kadar tüm modellerinde bu özelliklere sahip, Nissan Micra Punch 3 farklı versiyona sahip bunlar, düz ve CVT otomatik vites seçenekleri, canlı renkleri ve dizelleri kıskandıran 1.2lt benzinli motoruyla piyasaya sunuluyor. 100km’de 4,3lt. yakıt tüketim değerine sahip 80HP güç üreten yeni 1.2lt benzinli motor, dizelleri kıskandıran bir yakıt tüketim değerine sahip, Nissan Micra Punch 1.2 litre benzinli motora sahip olan modeli 33 bin 97 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

Yeni Nissan Micra Punch’ın ilk bakışta göze çarpan ve sınıfındaki diğer otomobillerden üstün olabilecek özellikleri şöyle;

– Aracın dış görünümünde dikkati çeken krom çerçeveli ön tampon.

– İç kabinde sunulan ısıtmalı ön koltuklar ile yolculuklara daha ferah bir kabin sunan açık bej iç döşeme.

– Araçta standart olarak otomatik klima, sürücü ve yolcu makyaj aynası, krom iç kapı kolları, 6 hava yastığı, MP3 bağlantı ünitesi, ön sis farları, 15″ alüminyum alaşımlı jantlar ile ABS, EBD ve ESP sistemleri yer alıyor.

– Otomatik vitesli versiyonda ise çok fonksiyonlu yol bilgisayarı sunulan teknolojik donanımlar arasında bulunuyor.