AMD Ekran Kartı Sürücü (Driver) Nasıl Güncellenir

AMD Ekran Kartı Sürücü (Driver) Nasıl Güncellenir

ekran kartları nasıl güncellenir? Ücretsiz güncelleme programı indir yükle, Bilgisayarınızdaki donanımlar işletim sistemleriniz ile uyumlu çalışabilmesi yada daha iyi performans verebilmesi için zaman zaman üreticiler tarafından güncellemeleri çıkar. Güncellemeleri takip etmekte ayrı bir sorundur. Uyumlu olan sürücüyü bulup yüklemek için biraz teknik bilgiye de ihtiyacınız var. Ancak bu tür bir bilgiye sahip değilseniz basit bir araçla bu işi kolayca halledebilirsiniz. Güncellemeler ile ekran kartınızın bilgisayarınıza olan uyumluluğu ve stabilitesi artar.

Windows işletim sistemi kullanıcıları için AMD firması kısa bir süre önce ekran kartı sürücülerini kolayca güncelleyebilmeniz için AMD Driver Autodetect yazılımını geliştirdi. En önemlisi de AMD Driver Autodetect yazılımı kullanıcılarına sistemlerinde kullandıkları ekran kartını tespit etmesinde yardımcı olmasıdır. Doğru ekran kartı sürücüsü çok önemli bir adım çünkü, işletim sisteminizle uyumlu olacak şekilde en güncel ekran kartı sürücüsünü (Driver) indirip güncelleyen yazılım ile performans artırabilir ve sürücü sorunlarından kurtulabilirsiniz.

AMD Ekran Kartı Driver Güncelleme

AMD ekran kartı sürücü güncelleme işlemlerini kolaylaştıran ücretsiz bir yazılım olan AMD Driver Autodetect yalnızca ekran kartı modelinizi tanımanın ötesinde yazılım işletim sisteminizin versiyonunu kaç bit olduğunu yani 32 bit mi 64 bitmi olduğunu tespit ediyor. ebiliyor. AMD Driver Autodetect ile en güncel ekran kartı sürücülerinizi sisteminizle uyumlu olacak şekilde indirebilirsiniz ve sürücü indirme sayfalarında kaybolmaktan kurtulursunuz. Yazılım AMD grafik işlemcili ekran kartını otomatik olarak tanıyor. Eğer ekran kartı ile uyumlu güncel bir sürücü mevcut ise program arayüzünde “Download” butonu aktif hale geliyor ve güncel sürücüyü yüklemeye başlıyorsunuz.

AMD Driver Autodetect İndirme Linki

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir