AMD Ekran Kartı Sürücü (Driver) Nasıl Güncellenir

AMD Ekran Kartı Sürücü (Driver) Nasıl Güncellenir

ekran kartları nasıl güncellenir? Ücretsiz güncelleme programı indir yükle, Bilgisayarınızdaki donanımlar işletim sistemleriniz ile uyumlu çalışabilmesi yada daha iyi performans verebilmesi için zaman zaman üreticiler tarafından güncellemeleri çıkar. Güncellemeleri takip etmekte ayrı bir sorundur. Uyumlu olan sürücüyü bulup yüklemek için biraz teknik bilgiye de ihtiyacınız var. Ancak bu tür bir bilgiye sahip değilseniz basit bir araçla bu işi kolayca halledebilirsiniz. Güncellemeler ile ekran kartınızın bilgisayarınıza olan uyumluluğu ve stabilitesi artar.

Windows işletim sistemi kullanıcıları için AMD firması kısa bir süre önce ekran kartı sürücülerini kolayca güncelleyebilmeniz için AMD Driver Autodetect yazılımını geliştirdi. En önemlisi de AMD Driver Autodetect yazılımı kullanıcılarına sistemlerinde kullandıkları ekran kartını tespit etmesinde yardımcı olmasıdır. Doğru ekran kartı sürücüsü çok önemli bir adım çünkü, işletim sisteminizle uyumlu olacak şekilde en güncel ekran kartı sürücüsünü (Driver) indirip güncelleyen yazılım ile performans artırabilir ve sürücü sorunlarından kurtulabilirsiniz.

AMD Ekran Kartı Driver Güncelleme

AMD ekran kartı sürücü güncelleme işlemlerini kolaylaştıran ücretsiz bir yazılım olan AMD Driver Autodetect yalnızca ekran kartı modelinizi tanımanın ötesinde yazılım işletim sisteminizin versiyonunu kaç bit olduğunu yani 32 bit mi 64 bitmi olduğunu tespit ediyor. ebiliyor. AMD Driver Autodetect ile en güncel ekran kartı sürücülerinizi sisteminizle uyumlu olacak şekilde indirebilirsiniz ve sürücü indirme sayfalarında kaybolmaktan kurtulursunuz. Yazılım AMD grafik işlemcili ekran kartını otomatik olarak tanıyor. Eğer ekran kartı ile uyumlu güncel bir sürücü mevcut ise program arayüzünde “Download” butonu aktif hale geliyor ve güncel sürücüyü yüklemeye başlıyorsunuz.

AMD Driver Autodetect İndirme Linki

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...