Bilgisayardan Silinemeyen Dosyalar Nasıl Silinir

Bilgisayardan Silinemeyen Dosyalar Nasıl Silinir

Boyutu oldukça küçük olan adlı program sayesinde, bilgisayarınızdan silemediğiniz uygulamaları kolaylıkla silebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Program sağ tuş menüsüne bir link ekliyor ve işlemlerinizi daha pratik yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. adlı program tamamen ücretsiz olarak kullanıcıya sunuluyor. , kilitli dosyaları açabilmek için farklı yöntemler kullanmaktadır. Bu yüzden bilgisayarınızda yüklü olan virüs programınız size uyarı verebilir.

Unlocker ile bilgisayarınızda silemediğiniz, hata veren dosyaları tek bir tıklama ile rahatça silebilirsiniz. Size zorluk çıkaran silinmemek için inat eden veya hata mesajı veren, kaldırıldığı halde bilgisayarınızda dosya kırıntıları bırakan programları Unlocker ile bilgisayarınızdan kolayca kaldırabileceksiniz.

Yapmanız gereken ilk iş size aşağıda verdiğimiz linke tıklayıp programı bilgisayarınıza indirmek olmalıdır. Daha sonra bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyadan ilgili adımları takip ederek programı yükleyebilirsiniz. Programı indirip kurmak oldukça basit bu yüzden bu kısmı ayrıntılı anlatmayacağız.

Programı indirdiniz bilgisayarınıza yüklediniz. Silmek istediğiniz dosyanın, programın yada uygulamanın üzerine gelip, sağ tuşu tıklıyorsunuz. “Unlocker” simgesine tıkladığınızda karşınıza yapacağınız işlemin parametreleri çıkmaktadır. Böylelikle istediğiniz işlemi seçerek temizleme ve kaldırma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Unlocker, Türkçe dil desteğiyle birlikte gelen küçük boyutlu bu programın kullanımı çok basit çünkü kolay bir arayüze sahip, işlemi gerçekleştirmek için karmaşık bir takım adımlar yapmanıza gerek yok. Programın yapısında Sil, Yeniden Adlandır, Eylem Yok ve Taşı olmak üzere çeşitli işlem özelliği de bulunmaktadır.

https://docs.google.com/file/d/0B26BVvvAysGwcE0yQ29MZ3FjTDg/edit

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. salim dedi ki:

    “Hata ayıklama işlemi olmadığından hata” uyarısı veriyor. Bu sorunu nasıl çözümleyeceğim?

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir