Mini iPad Fiyatı ve Özellikleri

Mini iPad Fiyatı ve Özellikleri

ve özellikleri hakkında detaylı olmasa da bilgiler sızdı. Apple ucuz konsept piyasasında da söz sahibi olmak için Mini boyutlarda iPad çıkartıyor. Özellikle medyada cihazın fiyatının 200 ile 300$ olacağı söyleniyor, ancak özellikleri hakkında hemen hemen hiçbir bilgi verilmiyor. Bu ucuz ve mini boyutlardaki tableti de piyasaya sürerek Tablet PC piyasasının en büyük devi Apple hemen hemen tek söz sahibi olmaya aday gibi görünüyor.

Teknik Özellikleri:

İşlemci ve İşletim Sistemi: Apple’ın ’de iOS 4.3 işletim sistemi ve 1GHz hızında çift çekirdekli işlemci ile gelmesi bekleniyor.

Kamera ve Video Kayıt: Apple de standart iPad özellikleriyle aynı özelliklere sahip olacak. 720p video kayıt özellikleri, 9X hızlı grafik teknolojisi ve 5X dijital zoom teknolojisi ile gelmesi bekleniyor.

Bağlantı: Apple ipad mini ayrıca Wi-Fi bağlantı gibi sorunsuz dosya transferi için her zamanki gibi Bluetooth bağlantı özelliğini de desteklemesi bekleniyor.

Depolama Kapasitesi: 16 GB veya 32 GB olacak.

Pil ömrü ve Ses: Dahili hoparlör ve mikrofon, 3.5mm audio jack olması bekleniyor. iPad Mini’nin pil ömrünün 10 saate kadar olacağı sızan bilgiler arasındadır.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar