PC Optimize Hız Onarım Windows Tweaking Yapmak

PC Optimize Hız Onarım Windows Tweaking Yapmak

Rizone’ s Power Tools programına kısaca bilgisayarcının el çantası diyebiliriz. İnternet araçları optimize etmek için, onarım, artış hızı ve Windows tweaking yapmak için kullanabileceğiniz program, Rizone’ s Power Tools Windows bileşenlerini onarma yada hızlandırmak amacı ile geliştirilen mükemmel bir araçtır. Çeşitli kategoride yüzlerce uygulama çalıştırıp sisteminize yeni özellikler katabilir veya sorunları giderebilirsiniz. Böylece sistem hatalarını giderebilir hızlı ve daha uzun ömürlü bir sisteme sahip olursunuz.

Power Tools çalıştırdığınız ara yüzünde önemli uygulamaları göz önünde örneğin hard diskiniz için “hata bildirimi” Kayıt Defteriniz için “Optimizasyon” çalışan programlara müdahale için “Görev Yöneticisi” gibi uygulamaları çalıştırabilirsiniz..
Rizone’s Power Tools ile şunları yapabilirsiniz; Önemli ve gizli Windows araçlarını başlatabilir, Windows yardımcı programlarını çalıştırabilir, onarım, optimize ve önemli sistem dosyalarınızı yedek alabilirsiniz.

Power Tools en güzel yanı Flash Belleğinize kaydedip farklı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Rizone’s Power Tools’u Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7 işletim sistemlerini desteklemektedir. Sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndirmek İçin Rizone’s Power Tools