Windows 7 Tweaking Araçları İndir

Windows 7 Tweaking Araçları İndir

Artık bir çok kullanıcı Windows 7’ye terfi ediyor. Şuanda Windows 7 giderek popülaritesini artırıyor. Bu programlarla işletim sisteminizin bilinmeyen yönlerini keşfedebilirsiniz. Windows 7 işletim sisteminizin bazı ayarları ile oynayıp çok daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu makalede tanıtacağımız bazı tweaking araçları, bazıları Windows 7’nin hızlanmasını sağlarken, bazıları da işletim sisteminizin girilemeyen bölümlerine size değişiklik yapabileceğiniz şekilde sunuyor.

Windows’unuza Tweaking yaparken sisteminize herhangi bir işlemin ters gitmesi ihtimaline karşın, uygulamalarda yer alan başlangıç noktası oluşturma araçları veya sistem varsayılanınızı kullanarak kurtarma noktaları oluşturmayı unutmayınız. Sisteminizin başına gelebilecek herhangi bir sorundan web sitemiz sorumlu değildir sorumluluk tamamen size ait olduğunu unutmayınız.

EnhanceMySe7en

İyi bir ara yüze sahip olan hızlı ve oldukça kullanışlı olan EnhanceMySe7en, Windows 7’den daha fazlasını isteyenlere, ücretsiz bir iyileştirme ve “tweaking” programı

http://www.seriousbit.com/download/?file=EnhanceMySe7enFreeSetup.exe

Little Tweaker

UAC denetimlerini kolayca kapatmak ve sağ tık menüsünü kişiselleştirmek için birebir olan bu iyileştirme yazılımı yavaş açılan sağ tık menüyü de hızlandırıyor.

http://www.freewarefiles.com/Windows-7-Little-Tweaker_program_49697.html

XdN Tweaker

Windows XP’ten Windows 7’ye kadar tüm işletim sistemlerinde kullanılabilen XdN Tweaker, temel tweak işlemlerinden fazlasını yapsa da, EM7 kadar kompleks işlemler içermiyor.

http://xenomorph.net/files/xdn_tweaker_setup.exe