Resimlere Logo ve Yazı Ekleme Programı Ücretsiz

Resimlere Logo ve Yazı Ekleme Programı Ücretsiz

Resimlere Watermark ekleme programı, resimlere filigran ekleme programı ücretsiz indir yükle, Türkçe dil desteği olan ücretsiz Watermark programı olan bu program sayesinde resimlerinize kendi logonuzu ekleyebilir veya istediğiniz yazıyı ekleyebilirsiniz. Özellikle Websitenize yükleyeceğiniz grafiklere imzanızı yerleştirebilirsiniz. Başta kendi çektiğiniz fotoğrafları yada oluşturduğunuz görsellerin başkaları tarafından üstlenilmesine engel olmaya çalışıyorsanız yapmanız gereken en iyi yol watermark yöntemiyle imzanızı eklemektir. Bunu yapmak için pek çok gelişmiş fotoğraf editörleri bulunmaktadır. Ancak çok daha hızlı bir çözüm olarak TSR Watermark Image programını kullanabilirsiniz.

TSR Watermark Image Özellikleri

TSR Watermark Image programı ile elinizdeki resimlere, kendi çektiğiniz fotoğraflara, websitesine yüklediğiniz grafiklere veya kendi tasarımınız olan resme kendi adınızın, sitenizin ismini, yada şirketin logosunun işaretini eklemek istiyorsanız bu işi hem tamamen bedava olarak hem de kolayca yapabileceğiniz TSR Watermark Image Software adlı programı kullanabilirsiniz. Yazılımın Türkçe dil desteğinin bulunması kullanımını oldukça kolay hale getiriyor.

Kullanımı oldukça basit olan bu yazılım ile hem yazı olarak hem de resim olarak watermark ekleme yeteneği yer alıyor. İçerisinde bir kaç efekt de bulunan Watermark şeffaflık oranı ayarında ve kullanıcıyı pek zorlamadan istenilen işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu basit işlemi gerçekleştirmek için resim ve grafik düzenleme programlarıyla uğraşmak istemiyorsanız tercihleriniz arasına alabilirsiniz.

TSR Watermark Image yazılımı EXIF GPS, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profili, Photoshop IRB, FlashPix, AFCP ve ID3 destekler. Programın desteklediği çıktı formatları arasında ise JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF bulunuyor.

TSR Watermark Image İndirme Yazılımı
http://www.watermark-image.com/WatermarkImageSetup.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.