Zihin Oyunları ile Beyin Jimnastiği Yapma Uygulaması

Zihin Oyunları ile Beyin Jimnastiği Yapma Uygulaması

Akıl oyunları ile beyini dinç tutmak, zeka oyunları oynayarak beyni geliştirme oyunu oyna, iOS işletim sistemine sahip iPhone cep telefonu veya ipad Tablet PC’ye sahipseniz yada Android işletim sistemli bir cihaza yükleyebileceğiniz bu uygulama kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mind Games adlı bu uygulama sayesinde bazı şeyleri unutuyor ve hatırlamakta güçlük çekiyorsanız, dikkatinizi veremiyorsanız, birden fazla işi aynı anda yapamıyorsanız, beyin antrenmanı yaparak beyninizi geliştirebilir ve bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Makalede Neler Var?

Mind Games – Brain Training Games

Bu uygulama da size bu antremanları sunuyor; Kelime anlamları, Dikkat verme oyunu, Dikkat bölünmesi oyunu, Yüz hatırlama oyunu, Kategorize etme oyunu, Hızlı hatırlama oyunu.

Android, iPhone Ve iPad İçin Beyin Egzersizleri Uygulaması

Brain Training uygulamasının adından da anlayacağınız gibi size bir çok akıl oyunu sunuyor. Hafızayı güçlendirmek ve zihnimizi dinç tutup geliştirmek tamamen bizim elimizde olan bir durumdur. Bazı beyin egzersizleri sayesinde ve akıl oyunları oynayarak bunu yapabilirsiniz. Bu yazıda zeka seviyesini arttırmaktan ziyade pratikliği yani kısa zamanda hatırlamayı ve akıllıca karar vermeyi sağlayan harika zihin antrenmanları içeren süper bir uygulamayı tanıtıyoruz.

Android için Mind Games İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=mindware.mindgames

iOS için Mind Games İndir
https://itunes.apple.com/us/app/mind-games-brain-training/id860325400