Video Çevirici Ve Kodlama Programı İndir

Video Çevirici Ve Kodlama Programı İndir

Video dönüştürme programı indir, ücretsiz video rip yapma programı yükle, DVD ripleme yazılımları sayesinde, elinizde DVD filmleri istediğiniz formatta sabit diskinize kaydedebilirsiniz. Bunun için genellikle ücretsiz ve başarılı uygulamalar var. Örneğin VidCoder bunlardan bir tanesi olarak biliniyor. Bu işlemi DVD oynatamayan cihazlarınızda, bu içerikleri oynatabilmek adına yapmak zorundasınız. VidCoder Windows işletim sistemleri için bir DVD ve Blu-Ray kopyalama yazılımıdır. VidCoder kodlama motoru olarak bu işlerin ustası olan HandBrake’i kullanıyor.

VidCoder adlı yazılım DVD Rip işlemlerini veya video dönüştürme / kodlama işlemlerini kolayca yapabileceğiniz kullanımı basit ücretsiz bir uygulamadır. Programı kullanarak encode ettiğiniz videolar HandBreak motoru kullanılarak hazırlanıyor. Doğrudan HandBreak kütüphanesine erişim gerçekleştiren program böylece orijinal Windows HandBreak arayüzünden daha kolay ve başarılı bir arayüz ile video işlemlerini gerçekleştirmenize imkan veriyor.
vidcoder-video-donusturucu
Yazılım Multi-threading, MP4, MKV containerlar, H.264, MPEG-4, Theora videoları, AAC, MP3, Vorbis, AC3 ses desteği, Video için bitrate, boyut ve kalite belirleme, 2 geçişli kodlama, Çoklu açı desteği, Toplu kodlama, Pause ve devam edebilme, Anında kaynak görüntüleme ve önizleme pencereleri sunuyor.

VidCoder İndirme Linki

http://www.codeplex.com/site/users/view/RandomEngy

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.