seo dersleri

Fujifilm X-Pro1 Fiyatı Özellikleri Yorumları

Fujifilm X-Pro1 Fiyatı Özellikleri Yorumları

profesyonel dijital fotoğraf makinesi 16 megapiksel çözünürlük destekli APS-CMOS sensöre sahip. Fujifilm biraz tanıdık gelebilir çünkü kasa tipi metal fotoğraf makinelerini andıran bir tasarıma sahip gördüğünüz zaman eski üretilen makinalar aklınıza gelebilir. Fujifilm profesyonel dijital fotoğraf makinesi magnezyum alaşımlı gövde ve deriden oluşmaktadır.

profesyonel dijital fotoğraf makinesi ASP-C X Trans sensör ve tam çerçeve lense sahip olan cihaz DSLR fotoğraf makineleri aratmıyor. Oldukça kaliteli fotoğraflar çekebileceğiniz cihaz ile 2×2 yerine 6×6 renk dizilimi kullanan sensör bu sayede çok daha net ve canlı fotoğraflar çekebiliyorsunuz. profesyonel dijital fotoğraf makinesinde XF18mmF2 R (27mm’ye denk) f/2.0 pancake, XF 35mmF1.4 R (53mm’ye denk) f/1.4 ve XF60mmF2.4 R makro (90mm’ye denk) F/2.4 lenslerin üçünde de kullanılan camlar, keskinliği artırmak için yuvarlatılmış kenarlara sahip.

Fujifilm X-Pro1 işlemci olarak Fujifilm firmasının kendi ürettiği EXR görüntü işlemcisi kullanılmış cihazın satış fiyatı ise 1700 dolar olarak belirlenmiş.

Fujifilm X-Pro1 Teknik Özellikleri:

16MP X-Trans APS-C CMOS sensör

EXR Processor Pro görüntü işlemcisi

3.0 inç boyutunda LCD ekran

Çift büyütme hibrid elektronik / optik vizör

Kameranın üst obtüratör hızı ve pozlama telafisi için analog çevici

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner