Nikon 1 J3 ve S1 Fotoğraf Makinesi Fiyatı Özellikleri

Nikon 1 J3 ve S1 Fotoğraf Makinesi Fiyatı Özellikleri

Nikon 1 J3 ve Nikon 1 S1 dijital fotoğraf makineleri CES 2013 fuarında tanıtıldı. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan bu cihazların ortak özellikleri alüminyum gövde tasarımı ve değiştirilebilir objektiflere sahip olmasıdır. Yüksek ışık hassasiyetleri sayesinde loş ve düşük ışık ortamlarında dahi net detaylı fotoğraflar çekebilir ve seri çekimlerde hızlılık sağlar. Nikon 1 J3 ve Nikon 1 S1 dijital fotoğraf makinelerinin bir diğer ortak özelliği ise birçok renk seçeneği ile kullanıcıya sunulmaktadır. Nikon 1 J3 ve Nikon 1 S1 dijital fotoğraf makinesinin fiyatına ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Nikon 1 J3 ve Nikon 1 S1 Fotoğraf Makinesi

Nikon-1-J3-ve-Nikon-1-S1

Nikon 1 J3 Fiyatı ve Teknik Özelikleri

Nikon 1 J3 fotoğraf makinesi değiştirilebilir objektifli alüminyum gövdeli dış tasarımı ile oldukça dikkat çekici özellikle sahip. Nikon 1 J3 fotoğraf makinesi küçük gövde tasarımı ve hızlı bir şekilde sürekli çekim yapabilme özelliği sunuyor. Cihazın güzel bir özelliği de kablosuz bir şekilde çektiğiniz fotoğrafları aktarabiliyorsunuz. Özellikle sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan kullanıcılar için mükemmel bir özellik diyebiliriz. 14.2 MegaPiksel çözünürlük desteğine sahip olan cihaz ISO 160 – ISO 6400 ışık hassasiyetine sahip ve CMOS görüntü sensörüne sahip. EXPPED 3A işlemcisi kullanan Nikon 1 J3 en net görüntülere ulaşmanız imkan veriyor.

Nikon 1 J3 fotoğraf makinesi beyaz, siyah, gümüş, kırmızı ve bej renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Nikon 1 J3 dijital fotoğraf makinesi iki objektif ile birlikte satılacak cihazın satış fiyatı ise 650€ (Euro) olacak.

Nikon 1 S1 Fiyatı ve Teknik Özelikleri

Nikon 1 S1 fotoğraf makinesi şık tasarımı ve özellikleriyle oldukça dikkat çekici özelliklere sahip. ISO 100 ve ISO 6400 ışık hassasiyetine sahip olan cihaz düşük ışık seviyesinde dahi zengin detaylara sahip net fotoğraflar ve videolar çekebiliyorsunuz. 10.1 megapiksel çözünürlüklü Nikon 1 S1 dijital fotoğraf makinesi Expeed 3A görüntü işlemcisi kullanıyor. Nikon 1 S1 fotoğraf makinesi saniyede 60 kare ve 30 kare çekim hızında Full HD video kaydedebiliyor.

Nikon 1 S1 dijital fotoğraf makinesi beyaz, siyah, pembe, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Nikon 1 S1 iki farklı objektif seçeneği ile kullanıcılarına sunulacak cihazın satış fiyatı ise 520€ (Euro) olarak belirlenmiş.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.