Blogger Hesabı Nasıl kapatılır

Blogger Hesabı Nasıl kapatılır

hesabınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz şimdi anlatacaklarımızı adım adım uygulamanız halinde bloglarınızdan ve hesabınızdan kurtulabilirsiniz. kullanıcısı iseniz bildiğiniz gibi bir hesabı ile yüzlerce blog açabiliyorsunuz. Şimdi anlatacağımız yöntem ile ister bloglarınızı tek tek silebilir isterseniz hesabından tam anlamı ile kurtulabilirsiniz.

Bloglarınızı silme için ilk iş blogger hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Silmek istediğiniz blog’un yanındaki gri renkli Yayın Listesi simgesinin sağ tarafında bulunan açılır menüyü tıklayın. Ayarlar’ı seçin. Ayarlar menüsünde bulunan Diğer linkine tıklayın. Sayfanın üst kısmında, “Blog araçları” altında bulunan Blog’u sil seçeneğini tıklayın ve daha sonra bu blog’u sil seçeneğine tıklayınız.

Yukarıda yayınlamakta olduğunuz blogları tek tek nasıl silebileceğinizi anlattık şimdi ise blogger hesabınız tamamen nasıl kapatabileceğinizi anlatacağız. Blogger hesabınızı kapatabilmek için Google hesabınızı kapatmanız gerekiyor. Bunun için ise Google ürünler sayfasına ulaşıyorsunuz. Burada Düzenle linkine tıklayarak ürün silme sayfasına ulaşıyorsunuz. https://accounts.google.com/b/0/EditServices linkine tıklayarak da bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan Hesabı Sil başlığı altındaki Hesabı kapat ve hesapla ilişkili tüm hizmetleri ve bilgileri sil linkine tıklayarak Blogger hesabınızı kapatabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (7 Yorum)

 1. Neriman dedi ki:

  Blogger hesabimi silersem üzerine kurduğum gmail hesabim da silinecek mi ?yatdimci olursaniz sevinirim..

 2. irfan hacıoğlu dedi ki:

  google da sadece bricoyunu.blogspot.com adresine girilemiyor diğer bütün sitelere giriliyor ne yapılması gerekiyor

 3. alikemal göğüş dedi ki:

  Sayın Yetkili,
  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Açtığım blog sayfası hesabımda kullandığım hotmail hesabımı silmiş olduğum için blog hesabıma giremiyorum ne önersiniz.İlginize şimdiden teşekkürler.

 4. hatice dedi ki:

  hesabımmı sil den sadece blogger yazan kutucuğu işaretlesek olmaz mı hesabımı tamamıyla kaybetmek istemiyorum:( bu arada yardımınız için allah razı olsun

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir