Blogger Hesabı Nasıl kapatılır

Blogger Hesabı Nasıl kapatılır

hesabınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz şimdi anlatacaklarımızı adım adım uygulamanız halinde bloglarınızdan ve hesabınızdan kurtulabilirsiniz. kullanıcısı iseniz bildiğiniz gibi bir hesabı ile yüzlerce blog açabiliyorsunuz. Şimdi anlatacağımız yöntem ile ister bloglarınızı tek tek silebilir isterseniz hesabından tam anlamı ile kurtulabilirsiniz.

Bloglarınızı silme için ilk iş blogger hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Silmek istediğiniz blog’un yanındaki gri renkli Yayın Listesi simgesinin sağ tarafında bulunan açılır menüyü tıklayın. Ayarlar’ı seçin. Ayarlar menüsünde bulunan Diğer linkine tıklayın. Sayfanın üst kısmında, “Blog araçları” altında bulunan Blog’u sil seçeneğini tıklayın ve daha sonra bu blog’u sil seçeneğine tıklayınız.

Yukarıda yayınlamakta olduğunuz blogları tek tek nasıl silebileceğinizi anlattık şimdi ise blogger hesabınız tamamen nasıl kapatabileceğinizi anlatacağız. Blogger hesabınızı kapatabilmek için Google hesabınızı kapatmanız gerekiyor. Bunun için ise Google ürünler sayfasına ulaşıyorsunuz. Burada Düzenle linkine tıklayarak ürün silme sayfasına ulaşıyorsunuz. https://accounts.google.com/b/0/EditServices linkine tıklayarak da bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan Hesabı Sil başlığı altındaki Hesabı kapat ve hesapla ilişkili tüm hizmetleri ve bilgileri sil linkine tıklayarak Blogger hesabınızı kapatabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (9 Yorum)

 1. Eda dedi ki:

  3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamışım şu an görülmesini istemiyorum fakat elimde ne e posta ne de şifre var yani e postayı bulsam halledicem belki ama çok zor durumdayım her şeyi denedim en eski hesaplarımı buldum ama o bloga ait değil beni aydınlatın lütfen

 2. Neriman dedi ki:

  Blogger hesabimi silersem üzerine kurduğum gmail hesabim da silinecek mi ?yatdimci olursaniz sevinirim..

 3. irfan hacıoğlu dedi ki:

  google da sadece bricoyunu.blogspot.com adresine girilemiyor diğer bütün sitelere giriliyor ne yapılması gerekiyor

 4. alikemal göğüş dedi ki:

  Sayın Yetkili,
  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Açtığım blog sayfası hesabımda kullandığım hotmail hesabımı silmiş olduğum için blog hesabıma giremiyorum ne önersiniz.İlginize şimdiden teşekkürler.

 5. hatice dedi ki:

  hesabımmı sil den sadece blogger yazan kutucuğu işaretlesek olmaz mı hesabımı tamamıyla kaybetmek istemiyorum:( bu arada yardımınız için allah razı olsun

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
 • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
 • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
 • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
 • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
 • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
 • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
 • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...