E-posta Hesaplarınızı Gmail ile Birleştirin

E-posta Hesaplarınızı Gmail ile Birleştirin

Hotmail, Outlook, Yandex, Yahoo gibi daha pek çok E-Posta servisini Gmail ile birleştirebilirsiniz. Google’nin Mail servisi olan Gmail en çok tercih edilen servisler arasına girmeyi başardı. Her ne kadar eski alışkanlıklarından dolayı pek çok kişi E-Posta hesabından vaz geçemediği gibi birde Gmail’den alacağı yeni mail adresini tekrardan duyurmak zor bir işlemdir. Bu nedenle eski E-Posta hesabınızı kapatmadan Gmail hesabınıza yönlendirebilir ve artık E-Posta adresinizi verdiğinizde doğrudan Gmail hesabınızı verebilirsiniz. Böylece hiçbir sorun yaşamadan tek bir hesaptan tüm E-Posta’larınızı yönetebilirsiniz.

E-Posta Hesapları Nasıl Birleştirilir

Gmail hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve üst köşeden Ayarlar linkine tıklıyorsunuz. Daha sonra Hesap ve İçe Aktarma İşlemi linkine tıklayıp buradan Postaları ve kişileri içe aktar bölümünden Başka bir adresten al bağlantısına tıklıyorsunuz. Buraya E-Posta adresinizi giriyorsunuz.

gmail-hesap

E-postalarınızı alacağınız adresi girdikten sonra devam et butonu ile bir sonraki adıma geçiyorsunuz. Şifrenizi girdikten sonra Gmail hesabınıza seçtiğiniz tercihlere göre E-Postalarınız alınacaktır. Artık tüm mailleriniz bir tek adreste toplayabilirsiniz.

gmail-hesap-yonlendirme

Gmail diğer E-Posta servislerine göre kendisini çok daha fazla geliştirmektedir. Maalesef diğer servis sağlayıcıları bu yarışta biraz geride kaldılar diyebiliriz. Spam mail konusunda da oldukça başarılı olan Gmail’i keşfettikçe daha çok seveceğinizden eminiz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar