En Güzel Msn Yazıları

En Güzel Msn Yazıları

Sizin için derlediğimiz birbirinden güzel MNS nicklerin den seçiminizi yapın, beğenin  en guzel msn nickleri , en guzel msn yazilarini burada bulabilirsiniz.

Ben hiç unutmadım unutamam içimdeki seni durduramam güneş doğmaktan vazgeçerse dünya yok dönmem derse belki o zaman.. yok yok unutamam ben hiç unutmadım unutamam içimdeki seni durduramam

Ben onu kalbimden sildim demişsin perişan haline güldüm demişsin başka bir sevgili buldum demişsin yakışmaz sevgilim yakışmaz sana

Ben seni deli gibi sevdim ! Sen beni deliyim diye sevmedin !

Ben senin paranı değil seni sevdim ben senin iyi gününde değil kötü gününde her zaman yanında oldum ama sen tam ters davrandın be gülüm…..!

Ben sevdamı ve özlemimi yüreğimin derinliklerine gizleyen DİCLE’YİM ve sen yüreğimin derinliklerindeki FIRAT’SIN.Unutma:FIRAT var oldukça DİCLE tutkuyla akacaktır.

Benden uzak olsan da, sana sarılıp dokunamamamda, sana sesimi duyuramamamda,kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum canım.

Beni sev öyle sevki kalmasın bir damla gurur.çünkü gururun olduğu yerde aşk izdi rap olur.

Beraberken mutluyduk bir sabah uyandığımda yoktun yanımda söz vermiştik ölene kadar yanındayım demiştin hasretin zindan!!! Şehirleri dolaştım bulamadım aşkım nerdesin virane oldum divane oldum seni bulamadım.

Beyaz dağın karımışın, yar yaylanın balımsın, Açan çiçek dalı mısın, Niye bu kadar güzelsin…

Bıktım Su Hayatta Düş kırıklarına Uğramaktan . Biz Bu Hayatta Tespih Yaparız Düş Kırıklıklarından ..

Bir çerçeve astım odama içi bos önemi yok! neden? diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa…

Bir değil bu dünyada dert Bir değil çekilen hasret Kalbimle oynama ne olur

Ya sev beni ya terk et

Bir derdim var ,çaresizlik eller yol vermedi. fidanlar boy vermedi. bilenler bilgi, sevenler sevgi, ağaçlar meyve arılar bal vermedi seni seviyorum .
Bir gece titreyerek uyanırsan CANIM,AŞKIM,BEBEĞİM Bil ki resmini öptüğümdendir… Bir gün yaslar süzülürse o güzel gözlerinden, Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana Aksam ayazında üşürsen güneşi getiririm sana Eğer gönlün bir gün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.

Bir Heves Uğruna Kendini Yaktın Dönüsü Olmayan Bir Yola Saptın Sen Beni Allah siz Bir Kula Sattın ELLERİN KADINISIN SENİ SEVEMEM ELLERİN KADINISIN SANA DÖNEMEM

Bir mahkum dünyaya nasıl hasretse bende sana öyle hasretim. bir mahkum dünyayı ne kadar seviyorsa bende seni o kadar seviyorum. bir çiçek suya ne kadar muhtaçsa ben sana o kadar muhtacım sevdam.

Bir sen bana su yalan dünyada bir ışık, bir ümit, ve bir umuttun simdi yoksan ne ederim bir başıma su issiz çöllerde bir oldum mecnun
Bir yıldız olmak isterdim göklerde Seni her zaman görebilmek için Bir gül olmak isterdim Ruhunun derinliklerine girip bir daha çıkmamak için Bir sen olmak isterdim Beni ne kadar sevdiğini öğrenebilmek için

Hayatta iki kişi tanıdım, Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben. Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme, unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

Gülmek senin için bir tutku olsun, olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.

Mutluluklar seninle olsun. Yalnızlıklar benimle… Git…Ama bir gün aklına geleceğim!..

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır…
Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Seni yüz kişi seviyorsa bil ki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiç kimse sevmiyorsa bil ki aşkından ölmüşümdür!

Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla…

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bil ki Ben Yalnız Seni SEVDİM …

Bana ” Seni Seviyorum ” diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye razıyım..

Yalnızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yalnızların adamıyım başkası yok gözümde. Yalnızların adamı seni düşünüyor her gece.

Beni sevmiyorsun diye sanma ki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir

Eğer bir gün gelir beni unutursan,bil ki silahım artik belimde değil elimde,ama içi bos, çünkü kursunu beynimde….!!!

YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!

sana gelemediğim gün,bil ki öldüğüm gündür….!!!

akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benimolsun..

Deniz kumlardaki izleri siler ama hiçbir şey kalbimdeki sevgini silemez.
Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..