Facebook için Twitter Uygulaması

Facebook için Twitter Uygulaması

Twitter hesabı Facebook ile nasıl bağlanır diye arıyorsanız doğru yerdesiniz. Son yılların en çok ziyaret edilen web siteleri olan Facebook ve Twitter için geliştirilen bir uygulama ile Twitter hesabınızdan attığınız tweet’leri Facebook hesabınızdaki profilinize yani duvarınıza gönderebilirsiniz. Böylece hesaplarınızı kontrol altına aldığınız gibi takipçilerinize de haberdar etmiş olacaksınız. Tek bir hesapla tweet’lerinizi otomatik olarak Facebook profilinize gönderebileceksiniz.

İlk önce yapmanız gereken Facebook hesabınıza giriş yapmanız ve http://apps.facebook.com/twitter/ adresine tıklayınız. Burada alt kısımda yer alan “Go to your Twitter Profile Settings to start” tuşuna basıp devam edin. Karşınıza Twitter hesabınız çıkacaktır. Devam etmek için Twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve Giriş Yap butonuna basınız.

Bu işlemi yaptıktan sonra iki hesabın birleştirildiğini söyleyen bu ekran karşınıza çıkıyor.

Bu ekranın orta kısmında yer alan ve yanında Facebook Profile yazan kutuyu işaretleyip, Twitter güncellemelerinizin Facebook’ta çıkmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu kutuyu işaretlediğinizde, sizden izin isteyen bir pencere çıkıyor. Burada İzin Ver tuşuna tıklayın.

Bunları yaptıktan sonra Twitter hesabınızı açın. Sağ üst tarafta adınızın alt kısmında açılan menüde Ayarlar bölümüne tıklayınız. Bu menüde en sağda bulunan Uygulamalar sekmesinde Facebook’taki Twitter uygulamasını görebiliyorsunuz.

İki hesap bağlandıktan sonra Twitter’da yazdığınız iletiler, Facebook profilinizde de otomatik olarak paylaşılmış olacak.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...