Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

hesabınızın şifresini unuttuysanız adım adım nasıl geri alabileceğinizi anlatacağız. Facebook şifrenizi nasıl geri alabileceğinizi resimler kullanarak anlattık. Bu nedenden dolayı şifrenizi kolayca geri alabileceksiniz. Facebook milyonlarca kullanıcısı olan sosyal bir ortam bu nedenle kullanmadığınız zamanlarda bizim tavsiyemiz hesabını dondurmanızdır. İşte adım adım facebook şifresi nasıl geri alınır;

Yapmanız gereken ilk iş www.facebook.com adresinize girmek ve Şifreni mi unuttun? Linkine tıklamak veya http://www.facebook.com/reset.php linke tıklayarak parola sıfırlama ekranına ulaşabilirsiniz.

Yukarıda gördüğümüz resimde detaylar yer almaktadır. E-posta, telefon veya Facebook kullanıcı adınızı yazarak yada bunları hatırlamıyorsanız Adınız ve bir arkadaşınızın adını yazarak Ara butonuna basıyorsunuz.

Burada hesaplar karşınıza çıkacaktır. Kendi hesabınızın yanında bulunan “Bu Benim Hesabım” butonuna tıklıyorsunuz.

Devam butonunu tıkladıktan sonraki kısımda Facebook tarafından, kayıtlı olan Mail adresinize veya Cep telefonunuza onay kodu gelecektir. Eğer Mail adresinizi yazdıysanız adresinizin spam yada Junk Mail kısımlarınızda kontrol ediniz. Facebook’un size gönderdiği e-maili açtıktan sonra ister yeni şifre için oluşturulan bağlantıya tıklayabilir, veya size verilen altı haneli kodu girerek devam butonuna tıklıyorsunuz. Yeni gelen sayfada oluşturmak istediğiniz şifre sorulacaktır. Yeni şifrenizi belirledikten sonra, şifreniz artık değişmiş olacaktır.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (5 Yorum)

 1. Yılmaz gedıklı dedi ki:

  Gercekten bana aıt olan facebook hesabımı kapatmıslar neden arastırma yapmadan kapatırlar anlamıs degılım

 2. cesminaz dedi ki:

  Ya facem calindi ama bu yollarla kurtaramiyorum..

 3. hatice dedi ki:

  ben face şifremi ve msn şifremı de unuttum nasıl kurtarmam gerek…

 4. cuguli dedi ki:

  masej gözel

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar