Google+ Çevreler Nasıl Kullanılır

Google+ Çevreler Nasıl Kullanılır

+ Çevreleri etkin şekilde kullanma, + her ne kadar Facebook’tan bazı konularda ciddi anlamda esinlenmiş olsa da Çevreler özelliğinin bir sosyal ağ sitesi için oldukça faydalı olduğunu ve platforma farklılık kattığını belirtmek istiyoruz. Çevreler ile paylaşımlarınızı aileniz, arkadaşlarınız ya da yeterince samimi olmadığınız kişilerden dilediklerinizin görmesini sağlayabilir ve genel akışı sadece belirli bir çevrenin paylaşımlarını görebilecek şekilde listeleyebilirsiniz.

Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda iletilerinizin ve paylaşımlarınızın kimler tarafından görülebilmesinin belirlenmesi Google+’a oranla oldukça zahmetli. Paylaşımlarınızın herkes tarafından görülebilmesinin önüne geçebilir ve görece özel konuları yalnızca konu ile ilgisi olan yakın arkadaşlarınızla paylaşıp tartışabilirsiniz. Dilerseniz paylaşımların ve yorumların tüm internet kullanıcıları tarafından erişilebilir olmasını da sağlayabilirsiniz.

Google+ hesabınızı verimli şekilde kullanmak istiyorsanız Çevreler özelliğini dikkatli şekilde inceleyip gerekli düzenlemeleri yapmanız önem teşkil ediyor. Servis ilk kullanımda Facebook ve Twitter gibi mecralara oranla daha karmaşık görünebilir, ancak tüm arkadaşlarınızı “Tanıdıklar” çevresine dahil etmeniz herhangi bir avantaj sağlamadığı gibi paylaşımları ve olay akışını sınırlamak istediğinizde işlerin daha da karışmasına neden olacaktır.

Google+ ile Çerçeve Nasıl Oluşturulur

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir