Google+ Çevreler Nasıl Kullanılır

Google+ Çevreler Nasıl Kullanılır

+ Çevreleri etkin şekilde kullanma, + her ne kadar Facebook’tan bazı konularda ciddi anlamda esinlenmiş olsa da Çevreler özelliğinin bir sosyal ağ sitesi için oldukça faydalı olduğunu ve platforma farklılık kattığını belirtmek istiyoruz. Çevreler ile paylaşımlarınızı aileniz, arkadaşlarınız ya da yeterince samimi olmadığınız kişilerden dilediklerinizin görmesini sağlayabilir ve genel akışı sadece belirli bir çevrenin paylaşımlarını görebilecek şekilde listeleyebilirsiniz.

Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda iletilerinizin ve paylaşımlarınızın kimler tarafından görülebilmesinin belirlenmesi Google+’a oranla oldukça zahmetli. Paylaşımlarınızın herkes tarafından görülebilmesinin önüne geçebilir ve görece özel konuları yalnızca konu ile ilgisi olan yakın arkadaşlarınızla paylaşıp tartışabilirsiniz. Dilerseniz paylaşımların ve yorumların tüm internet kullanıcıları tarafından erişilebilir olmasını da sağlayabilirsiniz.

Google+ hesabınızı verimli şekilde kullanmak istiyorsanız Çevreler özelliğini dikkatli şekilde inceleyip gerekli düzenlemeleri yapmanız önem teşkil ediyor. Servis ilk kullanımda Facebook ve Twitter gibi mecralara oranla daha karmaşık görünebilir, ancak tüm arkadaşlarınızı “Tanıdıklar” çevresine dahil etmeniz herhangi bir avantaj sağlamadığı gibi paylaşımları ve olay akışını sınırlamak istediğinizde işlerin daha da karışmasına neden olacaktır.

Google+ ile Çerçeve Nasıl Oluşturulur

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir