İnternette Upload Yaparak Para Kazanma

İnternette Upload Yaparak Para Kazanma

İnternette dosya yükleyerek kazanabilirsiniz. Özellikle form benzeri siteleri kullanıyorsanız resim, , yazılım gibi dosyalarınızı upload ediyorsunuz ve daha sonra sistemin size verdiği linkleri kullanıcıların indirmesine izin veriyorsunuz. Böylece indirme sayınıza bağlı para kazanabiliyorsunuz. Artık birçok internet kullanıcısı sadece dosya paylaşımı yaparak web sitelerinden kazandığı paralarla sitelerini daha da büyütüyorlar. Bu makalemizde Hotfile, Netload, Deposit Files, TurboBit, BitShare, FreakShare, MegaShare, Wupload, FileServe, UploadStation, FileJungle upload web sitelerinden bahsedeceğiz.

Nasıl upload yapacağınıza geçmeden önce ne tür içerikleri yükleyerek çok para kazandırabileceğinden bahsedelim. Dosya yüklerken kendinizce belli periyotlar belirleyiniz. Örneğin, ilk ay oyun yüklediyseniz daha sonraki ay yazılım yüklemelisiniz. Burada dikkat etmeniz gereken telif hakkıdır. Ücretli yazılımları izinsiz paylaşamayınız.

Peki kazandığınız paraları nasıl hesabınıza yükleyeceksiniz. Bunun için PayPal kullanacaksınız. PayPal hem güvenli hem de hızlı bir sistem olduğundan kolayca para aktarabilirsiniz. PayPal’a kayıt olunuz ve upload yapacağınız site ile PayPal hesabınızı entegre ediyorsunuz. Eğer paypal ile ilgili bilgi sahibi değilseniz PayPal Nedir Nasıl Çalışır Güvenlimi linkini kullanınız.

Hotfile Para Kazanma

Eğer bir kullanıcı sizin yönlendirme linkinizi takip ederek siteye üye olursa, o kullanıcının kazandığı ücretin %20’sini sürekli olarak kazanırsınız.
FTP yükleme, Uzak Yükleme, Link Listesi, Dosya Yöneticisi (Yeniden Adlandır, Kopyala, Sil, Dosyaları ve Klasörleri Taşı).
Dosya kopyalama ve farklı indirme linkleri desteklenmektedir. (Bir dosyayı yükledikten sonra, dosyanın kopyalarını sitemizde yaratabilirsiniz.)
Tüm yüklemelerinizi yedekleyin, böylece dosyalarınız hiç silinmez.
Eşsiz hızlar sunuyoruz. kullanıcılar 128kb hız ile indirme yapabilir ve ücretli üyelerimiz sınırsız indirme hızının keyfini çıkarabilir.
Kullanılabilirlik – indirme sayfalarımızda pop-up ekranlar ve reklam yok.
İndirmeler ve kazançlar için ayrıntılı istatikler sunuyor.

TurboBit Para Kazanma

Dosya yükleyerek para kazandıran siteler arasında en iyi komisyon oranlarına sahiptir.
FTP, uzaktan (remote) ve çoklu (multi uploading) imkanınız vardır. (Büyük kolaylık sağlar.)
Hemen hemen her ülke indirmeleri sayılmaktadır.
Tek seferde tarayıcı üzerinden 4GB, FTP ile 100GB; toplamda ise sınırsız dosya yükleyebilirsiniz.
Sizin ürününüzü indiren herhangi biri ileride ücretli alırsa %10 kazanırsınız.
Alt üyelik sistemi bulunmaktadır ve sizin linkinizle birisi üye olursa kazancından %20 oranında siz kazanırsınız.
Dosyalarınızın 0,5 MB’tan büyük olmalıdır.
En önemişi ise ödeme almanız için 10$ yeterlidir.

Netload Para Kazanma

25 USD hesap bakiyesine ulaştığınızda kısa süre içerisinde prim kuponları alabilirsiniz. 50 USD hesap bakiyesine ulaştığınızda ise nakit olarak ödeme talep edebilirsiniz. Referansınız ile üye olan kişilerin kazancının %20’sini kazanabilirsiniz. Netload web sitesine en az 100MB boyutunda dosya upload etmelsiniz.

Deposit Files Para Kazanma

1000 indirme başına 5$ dolar kazandırıyor. Ödemeler her ayın ilk haftası yapılıyor Ayrıca siteye referans kodunuzla birini üye yaptığınızda onun kazandığı paranın %20 kadar komisyonunu siz alıyorsunuz. Deposit Files yükleyicilere farklı seçeneklerde sunuyor.

BitShare Para Kazanma

Para kazanmak için üye olmanıza gerek yok ve hesabınızdaki parayı ister otomatik olarak veya istediğiniz zaman aktarabilirsiniz. (20 dolar olmadan aktaramazsınız.) Referansınızın kazancının %25’ini kazanırsınız.

FreakShare Para Kazanma

Dosyaların 50MB’dan küçük olmaması gerekiyor. 1000 indirmeye 10 € kazanabilirsiniz. Her referans Premium Hesap için 2 € Kazanıyorsunuz ve en önemlisi ise 10€ olunca ödeme alabilirsiniz. Para alabilmek için çok yüksek meblağları beklemek zorunda değilsiniz. Dosyaları RemoteUpload ile yükleyebilirsiniz.

Wupload Para Kazanma

Wupload web sitesine Referans ile üye olanların kazançlarını %20 oranına alırsınız. Site satışlarınızdan %10 kazanç ve en önemlisi ise her hafta ödeme alabilirsiniz. Minimum ödeme ise 20$ olarak belirlenmiş. Sadece tamamlanan indirmeler sayılır ve ücretsiz (Free) kullanıcıların aynı İP numarasından birden fazla indirme yapmasını sayar.

FileServe Para Kazanma

En küçük dosya boyutu 1 MB olan FileServe web sitesinde minimumum ödeme 20 dolar ve her pazartesi düzenli olarak yapılıyor. Alt üyeden ise %25 oranında kazanç sağlanıyor. Maximum dosya alanı 1024Mb, 500GB upload alanı ve Remote Upload seçeneği bulunuyor.

UploadStation Para Kazanma

İndirmeler benzersiz IP’den yapılmalıdır. Premium kullanıcıların İndirme IP başına bir dosya her 24 saatte bir sayılır. 1MB’den küçük dosyalar ortaklık programı için geçerli değildir. Kendi hesabınızdan yapılan indirmeler sayılmaz. Minimum ödeme tutarı 20$ olarak belirlenmiş ve her pazartesi günü ödeme günüdür.

FileJungle upload Para Kazanma

Ücretsiz indirenler İçin tamamlanmış her indirme sayılır. Premium Kullanıcılar İçin 24 Saatte 1 IP numarasına göre sayar. Minimum ödeme 20$’dır. Her salı günü düzenli olarak ödeme yapılır. Kendi yaptığınız dosya indirmeleri sayılmaz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (4 Yorum)

 1. Ali Ekber dedi ki:

  Sorun benim indirememem değil.Günlük bir kullanıcı en az 20 indirme yapıyor.Her kullanıcıya modemi kapat aç diyemem.Turbobitte bunun bir çözümü yoksa bu sorunun olmadığı başka bir site biliyor musunuz?Teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Premium Abonelikleri o yüzden var. Yoksa adam nasıl para kazanacak, Premium Link Generator hizmetleri var Goole’de aynen yaz “Premium Link Generator” çıkan sitelerden biri mutlaka çalışıyordur. O şekilde kullanabilirsiniz.

 2. Ali Ekber dedi ki:

  Hocam bilgileriniz için teşekkür ederim.Fakat turbobitten aynı IP üzerinden yalnızca bir dosya indirmeye müsaade ediyor.Yani ikinci indirme için 1 saat bekletiyor.
  Benim upload dosyalarım çok fazla ve bir IP adresi günde en az 100 indirme yapabilir.Ne yapmam gerekiyor ?Acil Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Dosya yüklemem gerekiyor.Teşekkürler

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar