İOS, Android ve PC için Ücretsiz Hızlı VPN Uygulaması

İOS, Android ve PC için Ücretsiz Hızlı VPN Uygulaması

Engelli sitelere kolayca girin ve kişisel gizliliğinizi koruyun, IP adresinizin tespit edilmesini engelleyin. Hola, Android ve iOS için uygulamaları mevcut, web tarayıcılarına eklenti olarak yükleniyor. Bu sayede diğer VPN servislerinin programlarına kıyasla sisteme çok daha hızlı şekilde yüklenebiliyor. Aracın simgesi web tarayıcısının araç çubuğuna konumlandırılıyor ve bağlantı hızlı şekilde kurulup devre dışı bırakılabiliyor. Herhangi bir kayıt veya kullanıcı girişi talep edilmiyor. Hola majör tüm tarayıcılarda çalışıyor; Windows PC, Mac ve Android cihazlarda kullanılabiliyor. Limitsiz data teklif etse de yalnızca ilk 1 GB trafik tam hızda sunuluyor ve ardından hız düşüyor.

Hola bir tarayıcı eklentisi olduğu için oldukça hafif ve tarayıcınız dışında bir arayüzü yok. Kullanışlı küçük boyuttaki penceresinde Netflix, BBC İPlayer gibi popüler siteleri seçme ve anonim olarak erişmek istediğiniz URL’yi yeni birtarayıcı sekmesine açabilme gibi kullanışlı özellikler içeriyor. Araçta bağlantı kurduğunuz bir sunucuyu yer imlerinize ekleyebiliyorsunuz, bu sayede daha sonra farklı sunucuya geçiş yaptığınızda sorun yaşarsanız eski sunucuya tek bir tıklama ile geri dönebiliyorsunuz.

Engelli sitelere erişimin yanında kişisel IP adresinizin takip edilmesine engel olan Hola VPN, böylelikle kullanıcı gizliliği ve kişisel güvenliğe de katkıda bulunuyor. Özellikle izniniz dışında gerçekleştirilen takiplerden sizi koruyacaktır. VPN uygulamaları arasında. Özellikle de ülkemizdeki gibi bol miktarda web sitesinin engelli olduğu yerlerde kullanışlı bir uygulamadır.

[stextbox id=”warning”]UYARI: Eğer Hola için premium üyelik alırsanız Hola’nın sahip olduğu sunuculardan yönlendirme alırsınız. Ancak birçok kişi ücretsiz sürümü kullandığı için başka kullanıcıların çıkış noktası olan bir sunucu gibi oluyorlar. Bu şu demek oluyor. Örneğin Almanya’daki  bir kullanıcı Hola ile bağlandığında sanki sizin bilgisayarınız ile bağlantı yapmış gibi olur. Eğer yasa dışı işler yaparsa sorumlu siz olursunuz. Bunun yanı sıra bilgilerinizi sattığı için internetinize reklam ekleyen Hola hakkında daha pek çok ciddi iddialar bulunuyor. [/stextbox]

Hola İndirme Bağlantısı
http://hola.org