Kapatılan Sayfa Geri Nasıl Açılır

Kapatılan Sayfa Geri Nasıl Açılır

Yanlışlıkla kapattığınız Google Chrome, İnternet Explorer veya Mozilla Firefox internet sayfalarını tekrar geri açabilirsiniz. Bazen üst üste birçok sekme açık olduğundan hızlıca sekmeleri kapatırken istemeden kapattığımız sayfalarda olur. En son kapattığınız sekmeyi tekrar geri açmak oldukça basit bir işlemdir. Yanlışlıkla kapattığınız bir sekmeyi tekrar geri açmak için yapmanız gerekenler şu şekilde:

Yanlışlıkla Kapatılan Sekme Nasıl Geri Açılır

Hatalı olarak kapattığınız sekmeyi geri açabilmek için CTRL + Shift + T tuşlarına aynı anda basmanız yeterlidir. Bu tuş kombinasyonu tekrar tekrar uygulayarak daha eski sekmeleri de geri açabilirsiniz. Bu özelliği tüm popüler İnternet tarayıcıları desteklemektedir.

Bu özelliği kullanabilmek için İnternet tarayıcınızı kapatmamış olmanız gerekiyor. Eğer tarayıcınızı kapatıp tekrar açtığınızda eski sayfalara geri erişmek istiyorsanız bunun içinde tarayıcı geçmişini kullanmanız gerekiyor. Klavyeden kısayol tuşları ise CTRL + H kombinasyonudur.

Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. lütfiye dedi ki:

    uyan-k-73@hotmail.com bu hesabım çalındı ve sonra kapatıldı uyarısı almıştım uzun zaman önce tüm bilgilerimi de unuttunm ama bu hesap benimdir… almak istiyorum tkrardan numaramda kayıtlı olan erişimim yoktur yeni numarada alınca tamamen kaybettmiştim hesabımı lütfen ben yalnış bişiy yapmadım çalan kişi yapmış öyle uyarı almıştım girmeye çalışırken. yardım rica ediyorum sizden

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.