MegaUpload Alternatif Ücretsiz Siteler

MegaUpload Alternatif Ücretsiz Siteler

Geçtiğimiz günlerde kapatılan MegaUpload web sitesinin sunduğu hizmetleri sunan bir çok web sitesi bulunuyor. Dosya yükleme, paylaşma sitesi olarak geçen bu web sitelerinin yaptığı işleri yapan bir çok web sitesi bulunuyor. Ücretsiz dosya paylaşımı ve online depolama hizmeti sunan bir çok web siteleri arasından sizler için en iyilerini bira araya getirdik. Özellikle güvenli upload yapıp kullanıcılarına sunmak isteyenler için oldukça iyi alternatifler var.

RapidShare: En popüler dosya upload sitelerinden bir tanesidir. Dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Hız olarak da rakiplerine göre önde olan bir sitedir.

Deposit Files: Deposit Files oldukça kaliteli bir upload sitesidir. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde dosya paylaşmanıza imkan verir. Hiçbir üyelik yaptırmadan 2GB dosya upload edebilirsiniz. Yasaları ihlal edici paylaşımlar yapmadığınız sürece ücretsiz olarak yüklediğiniz dosyaları 30 güne kadar saklayabilirsiniz.

DropBox: oldukça güvenli bir hizmet sunar. Çünkü dosyalarınızı Dropbox Secure Sockets Layer (SSL) ve AES-256 bit şifreleme ile güvenlik önlemi alır. Dosyalarınızı serbestçe paylaşmanıza imkan tanır.

MediaFire: Kullanıcıları için ücretsiz, güvenli ve sınırsız bir bulut depolama hizmeti sunan MediaFire ile gerekli koşulları kabul ettikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows Live SkyDrive : Microsoft’un ücretsiz bir hizmeti olan SkyDrive upload dosyalarınızı E-posta veya sosyal ağlar üzerinde tek tek dosya paylaşımı sağlar. Tek dosya boyutu maksimum 100 MB olarak sınırlandırılmış, toplamda ise 25 GB depolama  alanı sunuyor.

SugarSync:  PC, Mac, iPhone, iPad, Android, BlackBerry, ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm cihazlar için dosya senkronizasyonu ve online yedekleme sağlayan SugarSync işinizi görecektir.

Box: 256-bt SSL ve SAS 70 II Sertifikasyon kullanarak veri şifrelemesi yapan site içerik yönetimi güvenliğini üst düzeyde yapar. Kolay bir arayüze sahiptir. Hızlıdır ve içeriği ile etkileşim için daha iyi bir deneyim sağlar. Mobil cihazlar ile uyumlu çalışmaktadır.

YouSENDit: Tek sefer de 50 MB kadar kısıtlama getiren site 2 GB’a kadar dosya yükleyebilirsiniz.

Minus: Minus diğer sitelere göre biraz daha kısıtlı imkanlar verir. Bir efade maksimum 50MB upload imkanı verir. İster üye olun ister olmayın ahemen upload yapmaya başlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Evet zaten verimli çalışabilmesi için bir Anfiye i...
  • RaMiZ DaYı:Dostum Bir sorum var Siyah ve Kırmızı İndir buton...
  • 564156:windows 98 mi kullanıyon da zibidi seni mavi ekran...
  • mehmet:insansayilsin.com yaptım single.php dosyasına attı...
  • Wanton:0538 294 22 90 Ulaşın Her türlü kapanan,engel yiy...
  • Wanton:Her türlü engel yemiş geçici veya kalıcı kapatılmı...
  • muhamed ay:biri ni n ismine ve telofonunua virus girsin...
  • saliha:avrupadaki ler icin yazma oyaliyorum.krep mevlut o...
  • ALihan:Bende kernel32.dll yi silemiyorum...