Sanal Wi-Fi Hotspot Kablosuz Ağ Oluşturma Programı

Sanal Wi-Fi Hotspot Kablosuz Ağ Oluşturma Programı

Sanal kablosuz bağlantı ve ağ kurma programı, sanal kablosuz ağ oluşturma programı, sanal Wi-Fi hotspot yaratma programı indir. Virtual Router – Wifi Hot Spot modem gibi bir kablosuz internet dağıtıcı cihazdan gönderilen bağlantıyı diğer kablosuz cihazlara aktarmayı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Virtual Router, sanal WiFi hotspot noktaları oluşturut. İnternet bağlantınızı kablosuz ağlar üzerinden diğer kullanıcılarla paylaşabilmenizi sağlayan kullanışlı bir programdır.

Kimi zaman internet bağlantısının sağlandığı modeme erişim sadece belli cihazlara sunulabilir. Ya da internet bağlantısının sağlandığı modemin çekimi belli bir alana hakim olabileceğinden bu alanı genişletme ihtiyacı doğabilir. Bu tür durumlarda internet bağlantısı bulunan Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayar ve Virtual Router programı ile sorunu aşmak mümkün.

Virtual Router Nasıl Kullanılır

Virtual Router kurulu bir Windows bilgisayar üzerinde yapılacak birkaç düzenleme ile cihazı aynı zamanda bir kablosuz internet dağıtıcısı konumuna getirebilirsiniz. Virtual Router, internet bağlantınızı daha geniş bir çapa yaymak için kullanabilirsiniz. Bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamanız gerekiyor.
Kablolu ya da kablosuz, çalışan bir internet bağlantısına bağlanın.

Virtual Router’ı indirip bilgisayarınıza yükleyin.
Bir ağ adı ve parolası belirleyin.
Shared Connection” kısmında, ilk adımda bağlandığınız ağı seçin.
Start Virtual Router” düğmesine tıklayın.

Program içerisinde yer alan ayarlar bölümü yardımıyla kendi WiFi bağlantı adınızı ve şifrenizi hemen belirleyebilirsiniz. Diğer ayarları program sizin için otomatik olarak yapacaktır. Kendi WiFi bağlantılarınızı oluşturabileceğiniz ve internet bağlantınızı wireless üzerinden paylaşabileceğiniz basit bir yazılıma ihtiyacınız varsa Virtual Router yazılımını mutlaka denemelisiniz.

Virtual Router İndirme Linki: http://virtualrouter.codeplex.com/releases/view/58218

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...