Twitter ile Facebook Hesabı Nasıl Bağlanır

Twitter ile Facebook Hesabı Nasıl Bağlanır

Artık günümüzde sosyal medya internette geçirdiğimiz sürenin büyük bir bölümünü almış durumda diyebiliriz. Çünkü sosyal medya yalnızca sanal alemde olup bitenleri değil gerçek dünyada da olup bitenleri karşımıza çıkartıyor. Ancak sosyal medyanın en çok kullanılanları Facebook ve Twitter bir arada takip edebilme ve paylaştıklarınızı her iki hesabınıza da gönderebilme imkanına sahipsiniz. Twitter’da ki tweetlerini Facebook hesabınıza da ulaşması için yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız:

İlk olarak Twitter hesabımıza giriş yapıyorsunuz.

Twitter hesabımıza giriş yaptıktan sonra hesabımızın profil ayarları kısmına geliyorsunuz.

Burada bulunan ” Tweerlerini Facebook’a gönder ” butonuna tıklıyorsunuz.

Daha sonra ise ” Facebook’a giriş yap ve hesabımı ilişkilendir ” butonuna tıklıyorsunuz.

Bu işlemi yaptıktan sonra yeni açılacak olan sayfada Facebook hesabımızı ilişkilendirmek için hesap bilgileri ve şifreniz istenecektir bu bilgileri girdikten sonra “Giriş Yap” butonuna tıklıyorsunuz. Bu işlemden sonra ” Facebook ile Giriş Yap ” butonuna tıklıyorsunuz. işlemi bitirmek için “İzin Ver” butonuna tıklıyorsunuz.

Twitter hesabımızı Facebook hesabımız ile bağlamak için “Değişikleri kaydet” butonuna tıklayınız. Twitter hesabımız ile Facebook hesabımızı birbirine bağlamış oldunuz. Twitter’dan yazdığınız tweetler artık Facebook hesabınızda görülecektir.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. bahri dedi ki:

    Twitter da boyle bi ayar modu yok

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar