Twitter’da Başkasının Takipçilerini Takip Etme Yöntemi

Twitter’da Başkasının Takipçilerini Takip Etme Yöntemi

hesabınızda birinin takipçilerini toplu takip edebilirsiniz. Hem de program ve uygulama kullanmanız gerek yok, bu yöntemle birkaç dakika içerisinde binlerce kişiyi takip edebilirsiniz. İstediğiniz bir hesaba girip takipçilerini takip edebilirsiniz. Tek bir hamlede gün içerisinde içerisin de 900 kişiyi takip edebilirsiniz. Eğer takipçi sayınız 2000’in altında ise 2000 kişiden fazlasını takip etmemelisiniz. Çünkü hesabınız askıya alınabilir. Bu yöntemle takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Kendi profilinizde yer alan takipçiler üzerinden bu işlemleri uygulayacağız.

Neden Kendi Takipçilerimiz Üzerinden Yapıyoruz

Eğer bir ünlünün hesabına girip takipçi edinmeye çalışırsanız bu hesaptaki kişileri takip etmek istediğinizde size geri dönüş olmayacaktır. Takipçilerinizin takipçilerinden geri dönüş her zaman daha yüksektir.

İlk olarak hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve sağ tık yapıp açılan menüden Öğeyi Denetle seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra alta tarafta açılan menüden Console (konsol) bölümüne şu kodu yapıştırıp Enter tuşuna basıyorsunuz.

twitter-code

İlgili Kod:

setInterval(function(){t=$();
if(!t[0])window.scrollTo(0,90000);
},100)

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda sayfa 50 kez aşağı doğru kayacaktır, sayfa kaydırma işlemi bitene kadar beklemeniz gerekiyor. Sayfa kaydırma işlemi bittikten sonra aşağıdaki kodu da konsol bölümüne yapıştırıp tekrar Enter tuşuna basınız.

__cnt__ = 0;
jQuery('.stream .ProfileCard-actions > button.user-actions-follow-button > span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
ele = jQuery(ele);
if (ele.css('display') != 'block') {
console.log('already following:', i);
return;
}
setTimeout(function () {
ele.click();
}, __cnt__++ * 500);
});

Yukarıdaki kodu yapıştırdığınız zaman tek takip et butonlarına otomatik bir şekilde tıklanıp kişileri takip etmiş olacaksınız. Birazcık zaman alabilir bu nedenle hiçbir işlem yapmadan bekleyin, eğer yavaş bir bilgisayara sahipseniz donmalar yaşanabilir sadece biraz sabırlı olmalısınız.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...