Ücretsiz Flash Banner Yapma Programı

Ücretsiz Flash Banner Yapma Programı

Flash banner reklam alanı yapma, resimli anlatım, hareketli reklam yapma flash animasyon yapımı resimli anlatım bulabilirsiniz. Özellikle internetin her eve girmesi hatta cep telefonları ve Tablet PC’ler aracılığı ile kullanıcıların her noktan internete erişebilmesi nedeni ile bu kullanıcılara erişebilmek büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle reklam yapmak istediğinizde veya Web sitenizi daha görsel hale getirmek istediğinizde flash bannerlar devreye girmektedir. Tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen ve hazırlaması oldukça kolay olan banner nasıl yapabilirsiniz adım adım anlatacağız.

Flash banner hazırlamadan önce bizim size tavsiyemiz profesyonel bir resim editörü edinmenizdir. Bu sayede internetten bulduğunuz hazır resimleri istediğiniz gibi düzenleyebilir ve kendi bannerlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Flash Banner Maker Programı

Flash Banner Maker programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programın boyutu ise sadece 2.5MB olduğundan hızlı bir şekilde indirebilir ve sisteminize kurabilirsiniz. Programın dili İngilizce olup Windows 8 / Windows 7 / Vista / WinXP işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Kullanımı kolay olan Bu ücretsiz yazılım sayesinde sadece birkaç kolay adımda hareketli ve profesyonel görünüme sahip flash bannerlar hazırlama imkanı veriyor. Flash Banner Maker programında hazırlamış olduğunuz görselleri SWF ve HTML olarak kaydedebilirsiniz.

Flash Banner Maker Nasıl Kullanılır

Flash Banner Maker programını çalıştırdığınızda karşınıza daha önce hazırlanmış örnek bannerler listelenecektir. Bunlardan size uygun olanı seçiyorsunuz. Eğer istediğiniz boyutta bir alan yok ise Size Presets bölümünden istediğiniz boyutu ayarlayabilirsiniz.

İstenen ayarları yaptıktan sonra Edit ekranı karşınıza çıkacaktır. Buradan istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Çeşitli efektlerle dikkat çekici bir banner hazırlayabilirsiniz. image kısmından arka plan resmini bilgisayarınızdaki istediğiniz bir resim yapabilirsiniz. Resmin üst kısmında URL bölümünü göreceksiniz buradan da istediğiniz linki vererek flaş bannera tıklandığında hangi adrese gideceğini belirleyebilirsiniz.

Flash Banner Maker İndir:

http://photo-flash-maker.com/setup_flash_banner_maker.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (3 Yorum)

 1. Nese dedi ki:

  İlk Kez deneyeceğim memnun kalmak istiyorum beğenirsem çok yorum

 2. yenal ekmekci dedi ki:

  merhaba indirme işlemleri tamam daha sonra ne yapmam gerekiyor?

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Aysel:Çok iyi oldu. Muhteşemsiniz. Yardımınız için teşek...
 • Sdt:Fk5868120@gmail.com arkadas acilen bu adresin kim...
 • hlam:sana mı soracağız......
 • serdar:Arkadaşlar burada nano teknolojisi hakkında bir ma...
 • admin:Buradakiler anasayfa için anlatılmış eklenti kulla...
 • murat:merhabalar hocam, her yazı eklediğimde mi bu işlem...
 • admin:Bu işlemi yaparsanız belleği formatlamış olrsunuz....
 • Baran Aydın:Abi burda yazan her şeyi yaptım ve usb de olan 29K...
 • Fərid:Nolur arka plan fotoğrafini deyiwmek istiyorum...