Ücretsiz Haberleşme Programları İndirin

Ücretsiz Haberleşme Programları İndirin

En iyi iletişim araçları, en iyi chat programı hangisi, en güzel sohbet programı hangisi? İnternetsiz ev neredeyse kalmadı. Herkes bir şekilde evinde olmasa dahi gün boyu ofislerde ve işyerlerinde internete girmektedir. Bilgisayar ve internet kullanımında iletişim programları önemli bir yere sahip. Kameralaı sohbet yapmak ve sesin karşı tarafa kaliteli ve hızlı bir şekilde gitmesi kullanıcılar için oldukça önem arz etmektedir. Bu makalemizde en kaliteli haberleşme programı olan Skype ve Google Talk programlarını tanıtacağız…

Makalede Neler Var?

Skype

En iyi ücretsiz iletişim programlarından birisi Skype yazılımıdır. VoIP (Voice Over IP) sistemiyle çalışan Skype, iletişim açısından bir çok kolaylık sağlamasının yanı sıra yazılı, sesli ve görüntülü iletişim imkanları sunmaktadır. Bütün bunların yanı sıra sabit hatlarla da sesli olarak çok daha ucuza iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Skype’tan Skype’a ücretsiz çağrılar. Çok uygun ücretlerle cep telefonlarını ve sabit hatları arayın ve SMS gönderme, Skype ve Facebook üzerinden görüntülü çağrı yapma, Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla ücretsiz anlık mesajlarla görüşme sunar.

Skype İndir

http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-windows/

Google Talk

Google arama motoru tarafından geliştirilen Google Talk yazılımı yazılı, sesli ve görüntülü konuşma imkanı sunmaktadır. gmail hesabınız olmadan Google Talk kullanmazsınız. Gmail’i e-posta adresi olarak tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor ama kullanıcıların çoğunun MSN ağında bulunması, Google Talk kullanmak isteyenleri sınırlıyor. Masaüstünüzden sohbet etme, dosya gönderme ve alma imkanı sunuyor.

Google Talk İndir

http://www.google.com/talk/intl/tr/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir