Ücretsiz Reklam Engelleme Programı İndir

Ücretsiz Reklam Engelleme Programı İndir

İnternet sitelerindeki reklamlardan bıktınız mı? Admuncher adlı ücretsiz yazılım ile web sayfalarındaki reklamları engelleyebilirsiniz. Özellikle Popup istenmeden açılan sayfaları engelleyebilirsiniz. Daha önce ücretli olan bu hizmet artık kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Hemen hemen tüm internet siteleri gelir kaynağı elde edebilmek için reklamlara başvurur. Bu haklı bir başvurudur. Çünkü sitelerin gelişmesi ve devamının gelebilmesi için kendilerine gelir kaynakları oluşturmaları gerekir. Ancak bazı siteler durumu abartır ve siteye girdiğinizde reklamdan içeriğe ulaşmaz olursunuz. Buda hiçbir kullanıcının hoşuna gitmez. İşte bu tip sitelerden kendinizi koruyabilirsiniz.

Ücretsiz Reklam Engelleme Programları

Admuncher yazılımı Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş oldukça popüler olan reklam ve istenmeyen açılır pencereleri engelleme yazılımıdır. Daha önceleri paralı olan bu yazılım son sürümü herkese ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Yazılımı diğerlerinden ayıran özelliği ise eklenti (add-on) veya uzantı (extension) şeklinde çalışmamasıdır. Çünkü bu tip yazılımlarda tarayıcıya entegre olmak vardır. Ancak bu yazılımda tarayıcılardan bağımsız şekilde her tarayıcı için reklam engelleme yapabiliyor. Tarayıcıdan bağımsız çalışmasının şöyle bir avantajı var Winamp, Bittorrent, Morpheus, TVAnts, ICQ, Feed Demon, Kazaa, iMesh, PalTalk, LimeWire, Bearshare gibi yazılımlarda çıkan istenmeyen reklamları da engelleyebilir.

Yazılımı indirip kurduktan sonra herhangi bir tarayıcıyı açtığınızda ziyaret ettiğiniz web sayfalarındaki reklam ve istenmeyen açılır pencerelerin yok olduğunu göreceksiniz, default olarak birçok reklam engellenmiş vaziyette gelmektedir. default filtre listesini “default filter ” tabından kontrol edebilirsiniz yine buradan bu listeyi disable edebilir veya yenilerini ekleyebilirsiniz.

Admuncher kullanarak istenmeyen reklam ve açılır pencerelerden kurtulabilirsiniz. Bu sayede sayfa yüklenme süresini hızlandırabilirsiniz. Çünkü reklamları download etmemiş olursunuz. Kurulur kurulmaz default ayarları ile çalıştığı için ekstra ayarlar yapmanıza gerek yok, özellikle tek tek tarayıcı ayarlarıyla uğraşmazsınız. Bant genişliği tamamen size kalır.

Admuncher İndirme Linkleri

https://www.admuncher.com/download

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.