Video Formatlarını HTML5 Formatlarına Nasıl Dönüştürülür

Video Formatlarını HTML5 Formatlarına Nasıl Dönüştürülür

Freemake Video Converter İle tüm video formatlarınızı HTML5 dosya formatına dönüştürebilirsiniz. Kolay kullanışlı arayüze sahip olması ve ücretsiz oluşu HTML5 video formatlarına dönüştürme desteği ile kısa sürede popüler hale gelen Freemake Video Converter, adlı program ile geleceğin interneti HTML5 formatına dönüştürebilirsiniz üsteli yeni sürümünde dönüştürme hızını gözle görülür şekilde artırdı.

Freemake Video Converter adlı program sizlere birçok seçenekte sunuyor olması artı bir avantaj. Freemake Video Converter, HTML5 web sitelerine uyumlu olan Ogg, Theora, WebM, H.264 formatlarında video oluşturabilmenize olanak sunuyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için dönüştürme işlemi yapacağınız videoyu programın “to HMTL5” menüsü üzerine tıklamanız yeterli olmaktadır.

Freemake Video Converter adlı programın en önemli özellikleri arasında ise convert ettiğiniz videonun .mp4, ogv, webm formatlarında tek seferde üçünü birden vermesi ve oluşturduğu .htm dosyası ile videoyu önizlemeli göstermesi ve aynı sayfada video kodunu size sunmasıdır diyebiliriz.

Freemake Video Converter adlı program bilinen bir çok formatı HTML5 video (Ogg, WebM, H.264) formatlarına dönüştürebilmektedir. geniş bir video format desteğine sahip olan Freemake Video Converter ayrıyetten bir çok mobil cihazı da desteklemektedir.

Freemake Video Converter programını indirmek için linke tıklayınız: http://www.freemake.com/free_video_converter/

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.