Video Formatlarını HTML5 Formatlarına Nasıl Dönüştürülür

Video Formatlarını HTML5 Formatlarına Nasıl Dönüştürülür

Freemake Video Converter İle tüm video formatlarınızı dosya formatına dönüştürebilirsiniz. Kolay kullanışlı arayüze sahip olması ve ücretsiz oluşu video formatlarına dönüştürme desteği ile kısa sürede popüler hale gelen Freemake Video Converter, adlı program ile geleceğin interneti formatına dönüştürebilirsiniz üsteli yeni sürümünde dönüştürme hızını gözle görülür şekilde artırdı.

Freemake Video Converter adlı program sizlere birçok seçenekte sunuyor olması artı bir avantaj. Freemake Video Converter, HTML5 web sitelerine uyumlu olan Ogg, Theora, WebM, H.264 formatlarında video oluşturabilmenize olanak sunuyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için dönüştürme işlemi yapacağınız videoyu programın “to HMTL5” menüsü üzerine tıklamanız yeterli olmaktadır.

Freemake Video Converter adlı programın en önemli özellikleri arasında ise convert ettiğiniz videonun .mp4, ogv, webm formatlarında tek seferde üçünü birden vermesi ve oluşturduğu .htm dosyası ile videoyu önizlemeli göstermesi ve aynı sayfada video kodunu size sunmasıdır diyebiliriz.

Freemake Video Converter adlı program bilinen bir çok formatı HTML5 video (Ogg, WebM, H.264) formatlarına dönüştürebilmektedir. geniş bir video format desteğine sahip olan Freemake Video Converter ayrıyetten bir çok mobil cihazı da desteklemektedir.

Freemake Video Converter programını indirmek için linke tıklayınız: http://www.freemake.com/free_video_converter/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Çetin Yitmener:İlgili ilgisiz o kadar açıklama var ki? Hiçbirisi ...
  • kıymet:fesbuk açın eski hesabımı....
  • kıymet:fesbuk kapandı eskı hesabımı açın...
  • kıymet:Yanlışlıkla fesim kapandı.eski hesabımı nasıl yükl...
  • Tuncay:silinen foto ve videolar geri getirme zamanı varmı...
  • upper maker:zaten videoları 600 saniye ye kadar indiriyor....
  • osman:oyun kaldırmıyor ve enkötü telefon bence kullanma...
  • Arda:Düzenle kısmı nerede...