seo dersleri

Web Sayfalarını İndirme Programı

Web Sayfalarını İndirme Programı

İnternette gezinirken dolaştığınız sayfaları tarayıcınız otomatik olarak sayfaları resim ve CSS dosyaları ile birlikte kaydeder ancak dağınık bir şekilde olduğundan manuel bir şekilde bu dosyaları bir araya getirmek neredeyse imkansızdır. WebSiteSniffer adlı ücretsiz yazılım ile dolaştığınız Web siteleri içerisinde bulunan tüm dosyalar ile beraber diskinizin istediğiniz bölümüne indiriyor. WebSiteSniffer adlı program sayesinde sitedeki tüm HTML, XML, CSS, metin dosyaları ve Video / Ses gibi çoklu ortam dosyalarını indirebilirsiniz.

WebSiteSniffer adlı ücretsiz program Internette dolaşırken Web Browser tarafından yüklenen tüm Web sitesi dosyaları yakalayan bir paket sniffer aracıdır. Program belirlediğiniz ana klasör altında yani sabit diskinize kaydeder. HTML dosyaları, metin dosyaları, XML dosyaları, CSS dosyaları, Video / Ses dosyalarını, Resimler, Script ve Flash (swf.) Dosyalarını program çok rahat bir şekilde yakalayabilmektedir. WebSiteSniffer adlı program size Web sitesinden çekilecek dosyalarının türünü seçmenize imkan verir.

WebSiteSniffer Programı İndirme Linki:

http://www.nirsoft.net/utils/web_site_sniffer.html

"Web Sayfalarını İndirme Programı" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. alper dedi ki:

    Exe yi calistiriyorum ama surekli “failed to start capturing packets from the current network adapter ” nasil kullaniliyo yardimci olurmusunuz

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner