Web Tasarımcılar için Google Browser

Web Tasarımcılar için Google Browser

Google bir arama motorunun haricinde bir çok alana da el atmış durumda Adsense, Adwords bunlardan en büyük sektörleri diyebiliriz. reklamcılığını gün geçtikçe geliştiren Google web masterler içinde sürekli web sitelerini geliştirebileceği ürünler ortaya koymakta bunlardan bir tanesi de Web site sahipleri için sitenizin en çok dikkat çeken kısmını size gösteren ’i inceleyebilirsiniz.

Google Browser sayesinde web sitenizin dikkat çeken noktalarını tespit edebilirsiniz. Böylece sitenize reklam yerleşimlerinizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Tıklama oranınızı artırıp gelirlerinizi yükseltebilirsiniz.

İstatistik oranları google.com ziyaretçileri üzerinde yapılan analizler sonucu elde edilmiş. Ziyaretçilerin göz ile taraması sol üstten sağa doğru olur ancak mouse (fare) ile tıklama alanları farklıdır. Bunu tespit etmek de Google Browser düşüyor.

Google Browser kullanmak için siteye giriyorsunuz. Sitenin üst kısımda site adresinizin url’sini yazarak Go tuşuna basmalısınız hepsi bu kadar gerisi Browser’ın işi

Google Browser için Tıklayınız

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir