WordPress Facebook Yorum Sistemi Ekleme

WordPress Facebook Yorum Sistemi Ekleme

Yorum eklentisi ile tabanlı Web sitenize ’un yorum yapma ekranını ekleyebilirsiniz. Yorum alanınızı zenginleştirerek daha fazla yorum yapılmasını teşvik edebilirsiniz. Özellikle ülkemizde yaygın olarak kullanılan Facbook sosyal medya ağının yorum penceresini WordPress sitenize ekleyerek kullanıcı etkileşiminin artırabilirsiniz. Ziyaretçilerinizden ne kadar çok yorum alır ve ziyaretçilerinizi sitenizde tutarsanız bunun size olumlu yansımaları olacaktır. Bu eklentiyi yüklediğinizde yorum bölümü otomatik olarak sitenize giren kişinin hesabı ile giriş yapmış olur. Eğer giriş yapılmamışsa giriş yapılmasını ister ve kişinin burada yaptığı yorum profil şeklinde yer alır. Tıpkı ’ta paylaşılan bir fotoğrafa yorum yapılması gibi…

WpDevArt Facebook Comments Eklentisi

Facebook yorum eklentisi, ziyaretçilerinizi web sitenizde Facebook yorumlarını göstermenize izin veren harika bir araçtır. Bu eklenti, sosyal optimizasyonun da önemli bir parçadır. Eğer isterseniz herhangi bir sayfada veya yazıda devre dışı bırakabilirsiniz. Sadece eklentimizde bulabileceğiniz bazı kullanışlı özellikler var. Eklentinin ücretli versiyonu bulunuyor ancak bedava sürümde işinizi fazlasıyla görecektir. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olan bu eklentinin kutu başlığını ayarlama yeteneği, başlık metni rengini, yazı tipi boyutunu, yazı tipi ailesini ve konumunu ayarlama yeteneği, nerede görüntüleneceğini seçme, otomatik eklemenin yanı sıra manuel ekleme yeteneği bulunuyor.

WpDevArt Facebook Comments Eklentisini Yükleme

Facebook yorum eklentisini web sitenize kolayca yükleyip aktif hale getirebilirsiniz. Eklentiyi kurmak için ilk önce Admin paneline giriş yapıyorsunuz. Sol menüden Eklentiler sekmesi altında bulunan Yeni Ekle linkine tıklıyorsunuz. Eklentilerde Ara kısmına gelerek eklentinin adını WpDevArt Facebook Comments yazıyorsunuz. Çıkan listeden eklentinin yanında bulunan Hemen Yükle linkine tıklayarak eklentiyi kuruyorsunuz. Eklenti yüklendikten sonra eklentiyi aktif hale getirmek için Etkinleştir linkine tıklayarak eklentiyi çalıştırıyorsunuz. Manuel olarak kurmak istiyorsanız https://wordpress.org/plugins/comments-from-facebook/ adresinden indirebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir