WordPress Facebook Yorum Sistemi Ekleme

WordPress Facebook Yorum Sistemi Ekleme

Yorum eklentisi ile tabanlı Web sitenize Facebook’un yorum yapma ekranını ekleyebilirsiniz. Yorum alanınızı zenginleştirerek daha fazla yorum yapılmasını teşvik edebilirsiniz. Özellikle ülkemizde yaygın olarak kullanılan Facbook sosyal medya ağının yorum penceresini sitenize ekleyerek kullanıcı etkileşiminin artırabilirsiniz. Ziyaretçilerinizden ne kadar çok yorum alır ve ziyaretçilerinizi sitenizde tutarsanız bunun size olumlu yansımaları olacaktır. Bu eklentiyi yüklediğinizde yorum bölümü otomatik olarak sitenize giren kişinin Facebook hesabı ile giriş yapmış olur. Eğer giriş yapılmamışsa giriş yapılmasını ister ve kişinin burada yaptığı yorum profil şeklinde yer alır. Tıpkı Facebook’ta paylaşılan bir fotoğrafa yorum yapılması gibi…

WpDevArt Facebook Comments Eklentisi

Facebook yorum eklentisi, ziyaretçilerinizi web sitenizde Facebook yorumlarını göstermenize izin veren harika bir araçtır. Bu eklenti, sosyal optimizasyonun da önemli bir parçadır. Eğer isterseniz herhangi bir sayfada veya yazıda devre dışı bırakabilirsiniz. Sadece eklentimizde bulabileceğiniz bazı kullanışlı özellikler var. Eklentinin ücretli versiyonu bulunuyor ancak bedava sürümde işinizi fazlasıyla görecektir. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olan bu eklentinin kutu başlığını ayarlama yeteneği, başlık metni rengini, yazı tipi boyutunu, yazı tipi ailesini ve konumunu ayarlama yeteneği, nerede görüntüleneceğini seçme, otomatik eklemenin yanı sıra manuel ekleme yeteneği bulunuyor.

WpDevArt Facebook Comments Eklentisini Yükleme

Facebook yorum eklentisini web sitenize kolayca yükleyip aktif hale getirebilirsiniz. Eklentiyi kurmak için ilk önce Admin paneline giriş yapıyorsunuz. Sol menüden Eklentiler sekmesi altında bulunan Yeni Ekle linkine tıklıyorsunuz. Eklentilerde Ara kısmına gelerek eklentinin adını WpDevArt Facebook Comments yazıyorsunuz. Çıkan listeden eklentinin yanında bulunan Hemen Yükle linkine tıklayarak eklentiyi kuruyorsunuz. Eklenti yüklendikten sonra eklentiyi aktif hale getirmek için Etkinleştir linkine tıklayarak eklentiyi çalıştırıyorsunuz. Manuel olarak kurmak istiyorsanız https://wordpress.org/plugins/comments-from-facebook/ adresinden indirebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir