YouTube Videoları Bilgisayara Nasıl İndirilir

YouTube Videoları Bilgisayara Nasıl İndirilir

YouTube videolarını indirme, YouTube’deki vidolar nasıl hızlı indirilir? Günümüzde web trafiğinin büyük bölümünü artık video içerikleri götürüyor. Google arama motorunun video sitesi olan YouTube günümüzde en büyük video paylaşım site­sidir. Pek çok kişi artık televizyon yerine YouTube video paylaşım sitesinde vakit geçirmeyi tercih ediyor. Çünkü filmler, diziler, tartışma programları ve daha pek çok video burada yer alıyor. YouTube’da yer alan videoları doğrudan indirme imkanı verememiş bu nedenle YTD YouTube Downloader gibi ekstra bir yazılıma ihtiyaç duyuluyor. Yazılım ücretli ancak ücretsiz versiyonu da işinizi çok çok görecektir.

YTD YouTube Downloader İle Nasıl Video İndirilir

İlk yapmanız gereken programı size verdiğimiz linkten indirip bilgisayarınıza kurunuz. Programı çalıştırdıktan sonra vi­deonun bağlantısını Paste URL kutucuğuna yapıştırın. Download Quality menüsünde farklı çö­zünürlükler arasından bir seçim yapmanız gerekiyor, tüm video­ları 720p ve 1080p HD kalitesin­de indirebilmeniz mümkün ol­mayabilir çünkü yükleyen kişi videoyu küçük haliyle yüklemiş olabilir. Save to bölümünden dosyanın indirileceği dizini belir­leyebilirsiniz. Download butonunu kullanarak indirme işlemi­ni başlatın. İndirme sürecini ve hızını Activity sekmesinden ta­kip edebilirsiniz.

Program indirdiğiniz videoları iPod, iPhone, PSP ve akıllı tele­fonlarla uyumlu formata dönüştürebiliyor. Ücretli sürümde doğ­rudan dönüştürme olanağı mev­cut, ücretsiz sürümde bu işlemi kendiniz gerçekleştirmelisiniz. Select the video file seçeneği ile video dosyasını, Convert video to bölümünden dönüştürmek istediğiniz dosya biçimini, Conservation quality bölümünden video kalitesini belirleyin. “Change video volume” videonun ses seviyesini değiştirme imkanı su­nuyor. Cut video seçeneği vide­oyu kesmeyi ve belli bir bölümü­nü dönüştürme işlemine dahil et­menizi sağlıyor. Convert Video butonunu kullanarak dönüştür­me işlemini başlatabilirsiniz.

YTD YouTube Downloader İndirme Linki

http://www.ytddownloader.com/download.html

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.