Philips GoGear Muse Fiyatı ve Özellikleri

Philips GoGear Muse Fiyatı ve Özellikleri

Philips GoGear Muse, FullSound teknolojili Songbird medya oynatıcısı ve HDMI çıkışı ile MP4 piyasasında yeni bir ürün diyebiliriz. 3.2 inçlik dokunmatik ekranı bulunan cihazın, RDS destekli FM radyosu ve CD kalitesindeki ses çıkış özelliği bulunan Philips GoGear Muse tasarımı ve yüksek kalite ses özelliğiyle oldukça başarılı bir cihaz.

Philips GoGear Muse 3.2 inçlik dokunmatik ekranında 720p HD kalitede video izleme deneyimi sunuyor, entegre HDMI çıkışı üzerinden HD televizyonlara görüntü aktarabiliyor. Philips GoGear Muse müzik ve medya dosyalarınız ile fotoğraflarınızı kolayca senkronize ederek yönetebilmenize imkan tanıyor.

FullSound müziği analiz etmek için dijital sinyal işlemci kullanarak frekans spekturumu ve tanımını geliştiriyor. Sinyalleri saniyede 10 milyon kez işleyen FullSound teknolojisi bas ve tiz seslerin tüm detayını ortaya çıkartmak için var.

Bilgisayarınızdaki dosyalarınızı Philips GoGear Muse kolaylıkla aktarabildiğiniz bu program aynı zamanda çalma listelerini paylaşmanıza da imkan tanıyor. RDS destekli dahili FM alıcısına da sahip olan Philips GoGear Muse hafızasında 20 kanalı saklayabiliyor. Cihazın Yurt dışı satış fiyatı 125 dolar olarak belirlenmiş

Kapasite: 16 GB
Ekran: 3.0 inç LCD (400×240)
Frekans Tepkisi: 20 – 18 000 Hz
Pil Ömrü: 25 saatin üzerinde müzik, 5 saate kadar video
Multimedya Desteği: MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC, JPEG, BMP, GIF, PNG, WMV, MPEG4, FM radyo
Bağlantılar: USB, 3.5 mm kulaklık girişi
Boyutlar: 110 x 8.9 x 55 mm
Ağırlık: 95 gram