PlayStation 4 Pro Fiyatı Çıkış Tarihi Tüm Özellikleri

PlayStation 4 Pro Fiyatı Çıkış Tarihi Tüm Özellikleri

ekran kartı nasıl, satış fiyatı ne olacak, ne zaman çıkacak? Sony’nin tek kar edebildiği ürünü olan geçtiğimiz yıllarda 4’ü satışa sunmuş ve çok iyi bir başarı elde etmişti. 40 milyon satış rakamını geçerek dünyadaki oyun konsolu pazarındaki hakimiyetini devam ettirmeyi başardı. Cihaz tam olarak 9. nesil konsolları başlatmıyor ama içinde bulunduğumuz nesil için önemli yenilikler yapıyor. En göze çarpan yenilik ise donanım tarafında yapılmış. , orijinal PS4’e göre 1.5 kat daha güçlü teknik özelliklere sahip. Bunun olmasını sağlayan şeyler ise İşlemci ve Ekran Kartıdır.

Daha İyi Görüntü Kalitesi için Güçlü Ekran Kartı

PlayStation 4 Pro oyun konsolunda işlemci mimarisinde bir değişikliğe gidilmedi. CPU’nun saat hızı artırılarak %20 oranında daha yüksek hıza sahip olacak. AMD Polaris grafik mimarisine sahip yeni ekran kartı sayesinde bir önceki versiyona göre 2 kat daha güçlü görüntü sunacak. En önemliside PlayStation 4 Pro oyun konsolu 4K görüntü desteği verecek bunun yanı sıra HDR teknolojisinin mimarisinden yararlanma imkanına sahip olacaksınız.

playstation-4-pro-tasarimi

PlayStation 4 Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı

PlayStation 4 Pro oyun konsolu 10 Kasım 2016 tarihinde satışa sunulacak, fiyatı ise 399 dolar olarak belirlendi. Yani, eski versiyona göre sadece 100 dolar bir fark ile cihazı satın alabileceksiniz. Bu fiyat yurt dışı satış fiyatıdır. PlayStation 4 Pro’nun Türkiye fiyatı ve geleceği tarih için henüz resmi duyuru yapılmadı.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir