Cep Telefonu İle Çekilmiş Fotoğrafları Netleştirme

Cep Telefonu İle Çekilmiş Fotoğrafları Netleştirme

Cep telefonu ile çektiğiniz fotoğraflar pixeli düşük olduğundan net çıkmaya bilir. Dijital fotoğraf makinelerinde bile zaman zaman fotoğraflar bulanık veya pürüzlü çıkabilmektedir. Fotoğraf çekerken yeterince ışık olmayan veya doğru açıyla çekilmemiş fotoğraflarda oluşan sıkıntılarınızı bu programla çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Fotoğraflarınızda çıkan sorunları en iyi Photoshop’ta düzeltebilirsiniz ancak Photoshop kullanmayı bilmiyorsanız bu program ile sadece birkaç tuşa basarak resimlerinizi istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Bu programla özellikle resimlerdeki karanlık ve siyah noktaları yok ederek fotoğraflarınızı mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Özellikle yüzünüzü yakın şekilde gösteren resimlerindeki sivilceler yüzünüzdeki akne ve çilleri çok kolay bir şekilde yok edebilirsiniz. Sol paneldeki ayarlarla oynayarak istediğiniz görüntü kalitesini kolayca yapabilirsiniz.

Programın boyutu yalnızca 2.39 Mb tir indirmesi çok çabuk olacaktır. Programın kullanımı da basit olduğunu söylemiştik. programı açtıktan sonra “open” sekmesine tıklıyorsunuz, değişiklik yapacağınız resmi seçiyorsunuz. Daha sonra GO imgesinin solundaki seçeneklerden birini örnek olarak “stronger noise” seçeneğini seçip GO simgesine tıklayıp ok dedikten sonra resmin değiştiğini göreceksiniz kayıt etmek için ise “save as” yapıyorsunuz.

Programı İndirmek İçin Buraya tıklayınız