Msn Şifresi ve Gizli Sorusu Nasıl Değiştirilir Resimli Anlatım

Msn Şifresi ve Gizli Sorusu Nasıl Değiştirilir Resimli Anlatım

Msn Messenger parolanızı nasıl yenileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için okumaya devam. Çoğu kullanıcı form ve bloglara kayıt olurken kullandığı şifreyle MSN şifreleri aynı özellikle Msn’sinin başkasının eline geçmesini istemeyenler için MSN şifrelerini başka yerlerde kullanmamaları gerekir. Şifrelerini başkaları tarafından öğrenilen kullanıcılar başkasının bilgisayarında msn şifresi kayıtlı kullanıcılar Msn şifresini değiştirerek bu sıkıntıdan kurtulabilirler işte MSN şifrenizi nasıl değiştireceksiniz resimli anlatımı…


1- www.Hotmail.com adresine girerek kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapıyorsunuz. Girdikten sonra sağ tarafta Seçenekler menüsüne tıklıyoruz. (Kırmızı ok ile Gösterilmiş olan yere)

2- Seçenekler menüsünden “Diğer seçenekler” sekmesine tıklıyorsunuz.

3- Diğer seçenekler tıkladıktan sonra açılan menüde Hesabınızı yönetin başlığı altında “Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin” seçeneğine tıklıyorsunuz

4- Parola sıfırlama bilgisi başlığı altında “Parola: ****** Değiştir” seçeneğini göreceksiniz, Değiştir sekmesine tıklayarak parola değiştirme sayfasına ulaşabilirsiniz. (Not; bu bölümde gizli sorunuzu ve cevabını değiştirmek için “Soru” başlığının yanındaki Değiştire tıklayarak yapabilirsiniz.)

5- Eski Parolanızı ve yeni parolanızı giriyorsunuz ve yeni parolanızı tekrar girdikten sonra kaydet butonuna basıyorsunuz ve işleminiz tamam güçlü kırılması zor parolalar seçmeyi unutmayınız.