Dizüstü Bilgisayar Batarya Durumunu Gösteren Program

Dizüstü Bilgisayar Batarya Durumunu Gösteren Program

Ücretsiz batarya göstergesi program indir. Bedava batarya şarj seviyesini ve batarya hakkında bilgi veren yazılım. Dizüstü bilgisayarınız için pil durumunu gösteren bir program lazımsa Battery Info View adlı yazılım tam size göre, program bataryanızın adını, üretim modelini, seri numarasını, üretim tarihini, güç durumunu, kapasitesini, voltaj bilgilerini size detaylı bir şekilde sunuyor. Programı kullanmak oldukça basit, Türkçe dil desteğinin de bulunması da sizlere büyük avantaj sağlıyor.

BatteryInfoView Programı

Batarya durum göstergesi yazılımı olan BatteryInfoView programı dizüstü bilgisayarınızın ne kadar şarjının kaldığını grafiksel bilgiler olarak sizlere sunuyor. Bununla birlikte BatteryInfoView programı size pil donanımı hakkında tüm detayları sunuyor.

Bilgisayarınızın sistemini yormayan bu yazılım Log penceresiyle de size yardımcı olan bu araç her 30 saniyede bir veya sizin seçmiş olacağınız bir zaman dilimi içerisinde bataryanızın kapsamlı bilgi aktarıyor. Böylece kullanım alışkanlıklarınızla paralel bir şekilde cihazınızın batarya tüketimi hakkında detaylı bilgiler erişmek istiyorsanız ve incelemek için oldukça kapsamlı bir yazılımdır.

BatteryInfoView İndir
http://www.nirsoft.net/utils/battery_information_view.html