Cep Telefonu için Ücretsiz Salyangoz Yarışı

Cep Telefonu için Ücretsiz Salyangoz Yarışı

Android ve iOS İşletim sistemi için bedava araba yarışı oyununu buradan indirebilirsiniz. Görsel olarak farklı bir yarış oyunu arıyorsanız. Turbo FAST adlı oyun tam size göre, oyunda son derece hızlı bir salyangoz bulunuyor ve kontrolü tamamen sizin elinizde, üstelik bu yarış oyunu tamamen ücretsiz olarak kullanıcıya sunuluyor. Bu yarış oyunu oynayabileceğiniz en keyifli yarış oyunlarından biridir. Hem iOS hem de Android işletim sistemli cihazlar için indirilebilir olan yarış oyunu bir salyangozu yarıştırıyorsunuz.

Turbo FAST oyunu capcanlı grafiklere ve üst düzey oyun dinamiklerine sahip olan Turbo Fast salyangozlu araba yarışı oyununu sizlere mükemmel bir atmosfer sunuyor. Hatta öyle ki şimdiye kadarki en eğlenceli yarış oyunlarından bir tanesidir. Oyunda hız teması ve hissi çok iyi aktarılmış adına yakışmış denilebilir. Turbo FAST’teki nihai amacımız yarışları en kısa sürede bitirmektir.
Turbo-FAST-oyun
Sevimli bir salyangozu kontrol edeceğiniz oyundaki temel amacınız; rakiplerinizle karşı karşıya geleceğiniz yarışlarda galip gelmek ve yarışı en kısa sürede bitirmektir. İlk başta deneme yani alışma yarışları düzenleniyor. Daha sonra ise gittikçe zorlaşıyor. Çok sayıda yükseltme seçeneğinin bulunduğu oyunda salyangozu dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz.

Toplamda 13 farklı yarış pisti yer alan oyunda çeşitli performans güçlendirmeleri yaparak karakterin daha hızlı gitmesini sağlamanız gerekiyor. Yoksa ilerki yarışlarda işiniz çok zor. Bunların yanı sıra oyunda zaman denemeleri, limited yakıt, slalom ve rival yarışları gibi özel yarışlar yer almaktadır. Yüksek tasarım ve kombinasyona sahip oyunda aracınızı modifiye edebileceksiniz.

Turbo FAST oyununda ekstra hız, yakıt ve zaman gibi şeyler ile performansınızı arttırabilir, en iyi yarış anlarınızı kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ücretsiz bir yarış oyunu için bundan daha fazla özellik, daha çok keyif ve daha kaliteli grafikler içeren bir oyun bulmak oldukça zor olsa gerek.

Android için Turbo FAST İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pikpok.turbo

iOS için Turbo FAST İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/app/turbo-fast/id604752655