Driver Bulma ve Güncelleme Programı – Driver Doctor

Driver Bulma ve Güncelleme Programı – Driver Doctor

Driver Doctor Bilgisayarınızda ki donanımın en güncel ve işletim sisteminize en uygun olanı yüklü olarak çalıştırmanızı sağlar. Bu sayede donanımınız güncel kaldığı gibi performansta da artışlar olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Örneğin ekran kartı güncellemesinde görüntü kalitesinin artığını ve hatta windowsunuzun derecelendirmelerde daha yüksek not verdiğini görebilirsiniz.

Driver Doctor sayesinde tüm bu sorunlarınız sorun olmaktan çıkacak tamamen ücretsiz olan bu yazılım kolay kullanıcı arayüzü ile sisteminizdeki tüm donanım ürünlerini tarar ve yeni çıkan güncellemeler varsa aynı pencerede size indirmeniz gereken güncellemeyi link vererek indirmenizi sağlar.

Driver Doctor en güzel tarafı indirmeniz gereken dosyayı sizi site site dolaştırmıyor tek tıklama ile gerekli dosyayı indirebiliyorsunuz.. Veri tabanında 3 Trebayt ( 3.000 GB ) en son güncellemeleri bulunduruyor.

Yazılım tüm windows 7 dahil tüm Windows işletim sistemlerine destek sağlıyor ve sadece WHQL onayı almış sürücüleri indiriyor. 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerini de desteklemektedir.

Driver Doctor Genel Özellikleri ;

1. Çevrimdışı kullanılabilir.
2. Her sürücünün ayrı uyumluluk araçlarını kullanarak gözden geçirir.
3. Veri tabanında 3 Terabayt (3.000 GB)
4. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımı kolay
5. Güncelleştirmeler Microsoft onaylı (WHQL)
6. Sisteminizde bilinmeyen aygıtları tanıyarak gerekli driver kullanmanızı sağlar.

Driver Doctor Programını İndirmek İçin Buraya Tıklayınız