Kolay Bilgisayar Öğretme Programı

Kolay Bilgisayar Öğretme Programı

Belli bir yaşın üstündeki kullanıcılar bilgisayarları çok karmaşık bulabiliyor. Ama bu yazılım bir çözüm oluşturuyor. Eğer 50’li yaşların üzerinde ebeveynleriniz varsa bilgisayara ısınmak konusunda ne kadar zorlandıklarını fark etmişsinizdir. Teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlediği çağımızda onlar da e-posta göndermek, sörf yapmak ya da diğer bilgisayar uygulamalarına ihtiyaç duyuyorlar. Şimdiye kadar bilgisayarın kendi karmaşası onları bundan uzak tutuyordu. Ama Eldy isimli bu yazılım, en çok ihtiyaç duyulan uygulamaları kolay bir arabirimde toplayıp bu işi kolaylaştırıyor.

Eldy Programının Özellikleri

Kaydınızı yaptırın

Yazılımı ilk çalıştırdığınızda I am a new user ile kaydınızı yaptırdıktan sonra Beginner seçeneğini seçerseniz size bir @eldy. eu’lu e-posta adresi de veriliyor.

Herşey bir arada ve kolay

Ana menü E-posta göndermek, sörf yapmak, sohbet ve Youtube gibi web tabanlı video sitelerine daha kolay ulaşmak için tüm tuşlar PC’nin karmaşasından uzak bire şekilde sunuluyor.

Anlaşılır ve büyük simgeler

E-posta göndermek çok kolay Yeni posta göndermek, gönderilenlere bakmak ve gelenleri okumak herkes için yeterlidir. Zaten yazılım da bundan daha fazlası ile kafa karıştırmıyor

Eldy Programını İndirme Linki
http://www.eldy.eu/software/download/