Microsoft Security Essentials Full İndir

Microsoft Security Essentials Full İndir

Microsoft ücretsiz olarak yayınladığı Anti-Virüs programı Microsoft Security Essentials’ın final sürümünü yayınladı. Windows XP, Windows Vista ve Windows 7’yi desteklemektedir. Microsoft Security Essentials 32bit/64bit sürümlerini de desteklemektedir. Programın tm Windows işletim sistemlerini desteklediği gibi ücretsiz kaliteli bir antivirüs olma özelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Bir yıllık bir çalışmanın ve beta versiyonunun test sürecinin ardından Microsoft Security Essentials yayınladı. Microsoft’un bu ücretsiz güvenlik yazılımı özellikle Facebook üzerinden yayılan Koobface gibi zararlı yazılımlara karşı oldukça etkili.

Haziran ayında kullanıcılara beta versiyonu açılan bu yazılım, bir gün içerisinde maksimum indirme limitine erişmişti. Windows XP, Vista ve Windows 7’nin 32 ve 64 bit sürümlerine sahip olanlar için kullanabilecekler.

Microsoft’tan yapılan açıklamaya göre yapılan araştırmalar kullanıcıların antivirüs yazılımlarına ücret ödemek istemediklerini açıkça ortaya koymuş. Microsoft Security Essentials ile tüketiciler temin edilmesi ve kullanılması kolay, kullanıcının işini bölmeyen, çok kaliteli bir korumaya sahip olabilecekler.

Yazılımı İndirmek için:

Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 için (32-Bit ve 64-Bit)