Nero 9 Reloaded Çıktı Hemen İndir

Nero 9 Reloaded Çıktı Hemen İndir

Bilgisayar kullanıp da Neroyu bilmeyen çok azdır. Nero için sadece CD/DVD/Blu-ray yazıcı demek yanlış olur. Yazılım özelliğinin yanı sıra ise Nero bir çok özelliği içerisinde barındırır. Nero 9’un yeni sürümü “Reloaded” çıktı. Yeniliklerden haberdar olmak için ve indirmek için okumaya devam edin…

Nero’nun multimedya ve medya yazım setinin dokuzuncu sürümü büyük bir güncellemeye tabi tutuluyor. “Reloaded” ek ismiyle lanse edilen yeni Nero 9 sürümü, Windows 7 ile tamamen uyumlu: Zıplayan listeler ve görev çubuğu ön izlemeleri dahil. Ayrıca sete yeni multimedya özellikleri de ekleniyor. Hatta yeni müşteriler için Nero BackItUp & Burn de mevcut.

Güncelleme sonrasında Nero ile yazıcıya gerek kalmadan HD videoları arşivleyebiliyorsunuz. AVCHD içerikleri “Nero Vision” ile içeri aktarılıyor ve sabit disk sürücüye, USB belleğe veya bellek kartına aktarılabiliyor; yani boş bir optik medyaya aktarmaya gerek kalmıyor. Ayrıca PowerPoint sunumlarını da içeri aktarılarak DVD-Video veya Blu-ray diske dönüştürülebiliyor.
Nero 9’u satın almış kullanıcılar, Reloaded sürümüne geçmek için hiçbir ödemek zorun değil: Güncelleme bu kişilere ücretsiz olarak sunuluyor. Buna karşın yeni müşterilere 60 Dolarlık setin yanında veri yedekleme yazılımı BackItUp & Burn hediye veriliyor.

Nero 9 Reloaded indirmek için tıklayın