Tüm Dosyaları Açan Ücretsiz Program

Tüm Dosyaları Açan Ücretsiz Program

Free Opener, ücretsiz dosya formatları açma programıdır. Tek bir program ile birçok dosyayı açabilirsiniz. Hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan Free Opener yazılımı ile tüm dosyaları açabileceksiniz. Free Opener aracı size 80’den fazla dosyayı açma olanağı sağlıyor. Böylelikle Word ya da RAW dosyalarını gerekli yazılımları kurmadan sisteminizde görüntüleyebiliyorsunuz. Yazılımın kurduğu codec paketi sayesinde multimedya içeriği de görüntüleyebiliyorsunuz. Kuruluma başlarken “Custom” seçeneğini işaretleyerek yazılımın arama motorunu değiştirmesini mutlaka engelleyin.

Free Opener Programının Özellikleri

Günümüzde bir çok dosya formatını kullanmak için sisteminize programlar yüklemeniz gerekiyor. Free Opener programı sayesinde onlarca program yükleyerek doldurmak istemediğiniz bilgisayarlarınızın pek çok dosya formatını göstermesini ve sınırlı oranlarda düzenleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Kod dosyaları, Photoshop belgeleri, XML dosyaları, görüntüler, Çizimler, multimedyalar, simgeler, flash animasyonlar, Outlook mesajları, Powerpoint sunumları, Excell, Word belgeleri programın desteklediği formatlardan sadece bazılarıdır.

Elbette gelişmiş kullanıcılar için yeterli seçeneklere sahip olmasa da 80’den fazla dosya formatını gösterebilmesi ve temel düzeydeki kullanıcıların ihtiyaçlarını uğraştırmadan karşılayabilmesi nedeniyle tavsiye edilebilir bir program olmayı başarıyor. Programın desteklediği seksenden fazla format arasında en dikkat çekenler: PDF, DOC, AVI, DOCX, ZIP, JAR, XML, HTML, SWF, 7Z, PHP, XLSX, MKV, FLV, XLS, JPEG, TXT, PSD, WMV, CR2, CRW, GIF, MSG, NEF, TIFF, JPG, MOV, MP4, LOG, PNG, CS, INI, MPEG, MPG, CSS, MP3, CFG, HTM, BMP, JS, XLSM, WA, ICO, REG, DNG, ARW, MID, ORF, RAF, PEF, RESX, CF2, ERF, MEF, MRW, SR2, X3F ve çok daha fazlası yer alıyor. Programın desteklediği tüm dosya formatlarını görüntülemek istiyorsanız üretici sayfasından detayları inceleyebilirsiniz.

Free Opener İndirme Linki
http://files.bluelabs.net/freeopener/webdisclosure/all/none/FreeOpener.exe