Ücretsiz Kopyalama Panosunu Düzenleme Programı

Ücretsiz Kopyalama Panosunu Düzenleme Programı

Windows için en iyi ücretsiz pano yöneticisi olan ClipClip, kopyala – yapıştır yönteminizde devrim yaratacak Windows için ücretsiz pano yönetim yazılımıdır. ClipClip, panonuza birden fazla metin, resim veya dosya kopyalamanızı sağlar. Daha sonra bu son kliplere göz atabilir veya bu kliplerde arama yapabilir veya kaydedilen kliplere dönüştürebilirsiniz, böylece bir başlık atayabilir ve daha sonra kullanmak üzere klasörlerde düzenleyebilirsiniz. Kaydedilen Klipler sabit diskinizde dosya olarak saklanır. Kliplerinizi istediğiniz gibi düzenlemek için sınırsız klasör ve alt klasör oluşturun. Metin tabanlı kliplerinizin içeriğini veya kayıtlı klipleriniz için herhangi bir üçüncü taraf düzenleyiciyi değiştirmek için yerleşik düzenleyicimizi kullanın.

ClipClip Ücretsiz Pano Yöneticisi

ClipClip, kopyalama ve yapıştırma işleminden çok daha fazlasını yapar. Sık eriştiğiniz bilgileri yakalamak, bulmak, düzenlemek ve paylaşmak için tam teşekküllü bir üründür. Aşağıda, pano yöneticimizin en önemli özelliklerinden bazıları verilmiştir. CTRL + SHİFT + V tuşlarına basarak, geçmiş kliplerinizin bir listesini görüntüleyebilirsiniz, böylece üzerinde çalıştığınız projenizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Sık sık Kopyala – Yapıştır kullananlar için ClipClip sizi daha üretken hale getirir.

Tüm Windows işletim sistemleriyle sorunsuz çalışan pano yöneticisi ClipClip’i kullanarak daha vermli çalışabilirsiniz. Windows için ücretsiz en iyi pano yöneticisi programları arasında olan ClipClip, panoyu daha fonksiyonel kullanabilirsiniz. Panoda tek bir öğe yerine istediğiniz kadar öğe tutabiliyorsunuz ve öğeleri kopyalayıp yapıştırırken pencereler arasında geçiş yapmanız gerekmiyor. Pano geçmişinde arama yaparak kayıtlı bir öğeye hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Önemli zaman kazandıran, üretkenliği artıran pano yönetim yazılımının indirme linkine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ClipClip İndirme Linki

https://clipclip.com/download/2.1.3590/ClipClipSetup.exe