Videoların Boyutu Nasıl Küçültülür

Videoların Boyutu Nasıl Küçültülür

Videolarınızın boyutunu hızlı bir şekilde küçültmek mümkün, üstelik bu işlemi yapmak için karmaşık ve ücretli programlara ihtiyacınız yok, yeni nesil cep telefonları ve kameraların en düşüğü bile Full HD kayıt yapabiliyor. Kalite yükseldikçe videonun boyutu da artıyor. Boyutun büyük olması paylaşım yaparken zaman kaybına neden olduğu gibi cihazınızda da yer kaplar. Özellikle sosyal medyada paylaşacaksanız videolarınızın boyutlarını küçültmek isteyebilirsiniz. Bu makalede sizlere Moo0 Video Minimizer adlı ücretsiz yazılımı anlatacağız. Bu program orijinal videonuz üzerinde değişiklik yapmaz. Varsayılan olarak videonuzun bulunduğu klasör içine yeniden boyutlandırılmış video dosyası oluşturur.

Moo0 Video Minimizer Ücretsiz Video Boyutlandırma Programı

Yazılım oldukça sade bir ekrana sahip. Kullanırken bir zorluk yaşamayacaksınız. Küçültme yapabileceğiniz başarılı bir video boyutu düzenleme yazılımıdır. Yazılım video boyutu, videonuzun çözünürlüğü, formatı ve kalitesini ayarladıktan sonra, dönüştürmek istediğiniz video dosyasını sürükle-bırak yöntemiyle program içerisine atıyorsunuz ve dönüştürme işlemine başlıyorsunuz.

Program Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilmektedir. Programın Türkçe dil desteği de bulunmakta, programın temel amacı görüntüyü bozmadan videolarınızın boyutunu küçültmek ve daha a alan kaplatmaktır. Böylece upload yapması da kolaylaşır.

Moo0 Video Minimize İndirme Linki

https://www.moo0.com/software/VideoMinimizer/download/free2/